Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben bőrkabátot vásárlok...

H&M-ben bőrkabátot vásárlok vagy mostanában járók!?

Figyelt kérdés

Segítsetek , valaki esetleg valamelyik h&m üzletben találkozott ezzel a kabáttal (link lent),és tudna a méretével kapcsolatban valamilyen infóval szolgálni, 36-os a méretem az ügyfélszolgálatban e-mailben úgy tájékoztattak egy képen talán egy 34 es kabát van csak nagyobb szabása miatt elálló , így nem tudom milyen méretet kéne választanom.


link: [link]


2016. márc. 1. 21:25
 1/2 anonim válasza:
Én tegnap láttam egy ilyen kabátot a coopban egy szőke nőn. Lerángassam róla ha legközelebb látom? Majd utána megbeszélünk egy árat, oké?
2016. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod a H und M méretdet, akkor rendelj akkorát, amekkorát szoktál. A telefonosoknak fogalma nincsen , azt hidd el! Csak hadoválnak.

Max visszaküldöd.

2016. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!