Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb divat ma a fiúknak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 09:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én még az öt centis Mikulásbundát mondanám az arcon, pláne, ha valki adottságai miatt nem is képes normális szakállt növeszteni.
2016. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
27%

10!

Noknek minden okes meg a ferfi acelbetetes bakancs is tudjuk!

De terjunk vissza a bot labakra!

Nem mindenkinek van palcika , foleg azoknak nem akik sportolnak!

Es ha mar izzadsz a konditeremben akkor mar ne takargassuk betyaroltozetbe magunkat...

2016. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
#9 miért vagy ilyen mérges? Tegnap vettél egy újabb pár skinny jeanst és most megbántódtál? Lol.
2016. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Akik sportolnak, arra fel se megy a skinny jeans. Nem egy férfi ismerősöm panaszkodik, hogy alig kapnak magukra rendes farmert, mert ezek a vékonyak nem mennek rájuk. Szal de, bot láb :D

Én lány vagyok, sportolok, sok női skinny jeans nem jön fel a combomra meg a s-ggemre, mert azt is soványakra gyártják. Szóval meg lehet ám nyugodni. Igyatok teát. Ezek csak ruhák meg személyes vélemények, nem kell úgy mellre szívni.

2016. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
7%

11!

Most en rohogok ...

Mar az arcszorzet sem ferfias??

Mondjak meg hasonlo badarsagot!

Nem vettem skinny jeanst tegnap mert regebben vettem azert is tudom mirol beszelek!

2016. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

14!

En nem azt mondtam hogy szettguggolom magam a konditeremben , csupan azt mondtam hogy nincs bot labam hanem annyira vastag ami meg formas es kepzeld meg ramjonnek a nadragjaim mert markat veszek aminek van az a tulajdonsaga hogy nyulik...

2016. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

#15! Nekem nem tetszik. Pont.


Szubjektív a véleménye mindenkinek, miért hisztizel? Unalmas hogy mindig idejössz rinyálni, hogy szegény pasik ígyúgy bezzeg a lányok fújfúj... Vagy élvezed, hogy kötözködsz mindenkivel? Vagy ennyire frusztrált vagy, hogy attól érzues magad jól, hogy vadidegenekbe beleállsz? Mondd, te nem érzed, hogy gáz ahogy viselkedsz? Mindenki hülye csak én vagyok helikopter mi?! Nem látod, hogy ezt csinálod?

2016. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy az a jo amit te es masok mondanak?

Nekem is van velemenyem nem biztos hogy az a jo de mindenki harcol az igazaert!

En az egyenjogusagra probalok hajtani amit ti nok kiharcoltatok...

2016. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

31%

Az arcszőrzet van akinek hülyén néz ki mert a mostaniaknak van hogy csak kis bajuszka van máshol nem is nő....

Na meg skinny... hát elárulom hogy nekem 42-es vádlim van... na erre ha te most találsz ,,skinny'' farmert akkor tapsolok.

Ja igen ehhez a vádlihoz meg passzol egy vékony derék szóval vehetek olyan nadrágot ami nem olyan szűk (de ezt nem is bánom...) meg ami viszonylag stimmel a derekamhoz 32/32-es nadrág ami jó derékban... de van hogy a vádlim alsó részénél már feljebb nem is jön.


Illetve még hozzá tennék annyit hogy egy férfi nem azért gyúr hogy mutogassa magát. Ezt a kisfiúk csinálják.

2016. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát számomra ez az ecsethaj a legvisszataszítóbb, most szinte minden fiúnak olyan haja van, pedig 90%-uknak nem is áll valami előnyösen. De senki se sértődjön meg, ez csak az én véleményem.
2016. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!