Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Futáshoz milyen ruhákat...

Futáshoz milyen ruhákat vegyek? Ami nem kerül több tíz ezer forintba.

Figyelt kérdés

nike futócipőm van. egyszerű bemelegítőben és felsőben futok. (nemrég kezdtem).

de hallottam,hogy jobb,hogyha futásra tervezett naciban és felsőkben futok. + a sportmelltartó is fontos lenne.

szóval nacit , sportmelltartót és pólót szeretnék venni. de honnan érdemes? nincs pénzem nikera meg egyéb nagy márkákra. láttam,hogy van a h&m-ben meg az f&f-ben is sportrészleg. azok mennyire jók? bár én azokat is kicsit drágállom:SS tippek?


2016. febr. 29. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, már ajánlotta más is, de a Lidl-ben nézz körül, szinte mindig vannak futócuccok akcióban. Magasan a legjobb áron.
2016. febr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Decathlonban nagyon olcsó és jó sportcuccok vannak. Nekem ilyen sportmelltartóim vannak, nagyon jól tart, kis szivacs is van benne. Vagy ötféle színben kapható [link]
2016. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi!! a dechatlanba akkor mindenképp elnézek:)nem is drága amit linkeltél

a lidlt is meglesem:)

2016. márc. 2. 10:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Forever 21-ból lehet rendelni ( meg bécsben van bolt is). Nekem nagyon bejöttek a sportcuccai, mert jó minőségűek , nagyon divatosak és még olcsók is!
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszi!

te már rendeltél innen?

tényleg nem drágák:)

2016. márc. 8. 16:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Most láttam, rögtön eszembe jutottál :D

Holnaptól: [link]

2016. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Egyébként voltam a múltkor a Lidl-ben, de a méretemben nem találam, ki volt fosztva a fogas. Most megnézem majd megint, hátha lesznek!Majd megírom.

ma meg a Hervisbe tévedtem be (más ügyben). hát megint megláttam 10-15 ezerért a noname felsőket/nadrágokat. enyhén túlárazottak.:)

2016. márc. 10. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!