Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Futáshoz milyen ruhákat...

Futáshoz milyen ruhákat vegyek? Ami nem kerül több tíz ezer forintba.

Figyelt kérdés

nike futócipőm van. egyszerű bemelegítőben és felsőben futok. (nemrég kezdtem).

de hallottam,hogy jobb,hogyha futásra tervezett naciban és felsőkben futok. + a sportmelltartó is fontos lenne.

szóval nacit , sportmelltartót és pólót szeretnék venni. de honnan érdemes? nincs pénzem nikera meg egyéb nagy márkákra. láttam,hogy van a h&m-ben meg az f&f-ben is sportrészleg. azok mennyire jók? bár én azokat is kicsit drágállom:SS tippek?


2016. febr. 29. 16:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és valami spéci zokni kell? mert simába szoktam lenni
2016. febr. 29. 16:06
 2/17 anonim ***** válasza:
A H&M-es sportcuccok meglepően jók, nagyon megérik az árukat. A sportmelltartó tényleg fontos, a többi olyan legyen, ami kényelmes, nem muszáj divatozni. Esetleg ha komolyabban elkezdesz futni, akkor majd beszerzel pár profi cuccot, de a "must have" az a cipő és a sportmelltartó, ezeken ne spórolj.
2016. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

komolyan gondolom. a cipőn tényleg nem spóroltam, nem szeretném,hogy tönkre menjen a bokám és az ízületeim.

akkor következő a sportmelltartó lesz!

utána meg nadrág és felső.

2016. febr. 29. 16:42
 4/17 A kérdező kommentje:
mármint a hosszabb távú célom az 10km-em lefutása, megállás nélkül. erre készülök heti 3-4x.
2016. febr. 29. 16:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Vedd meg először a sportmelltartót, aztán szépen apránként mindent be tudsz szerezni. :)
2016. febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a sportmelltartó a legfontosabb! A Decathlonos cuccokat is dícsérik, se a Lidliben is szoktak lenni sportcuccok, azoknak is meglepően jó a minősége!
2016. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi!:))

sokat segítettetek.

2016. febr. 29. 18:44
 8/17 A kérdező kommentje:
amúgy hervisben néztem, de elég drágának tartottam, végül ott nem vettem semmit.
2016. febr. 29. 18:47
 9/17 anonim ***** válasza:
10km-re még nem nagyon van szükség technikai ruházatra, de persze nem mindegy hogy pl ajtótól ajtóig futsz, vagy esetleg az átizzadt ruhában még valahogy haza kell jutnod. Érezni fogod ha nem kényelmes/praktikus amit most hordasz.
2016. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a bemelegítő nacimmal nincs bajom, de a felsőmmel annál inkább.pamut pólóban futok, rá egy cipzáros felső. nagyon hamar csurom víz lesz mindkettő, az meg főleg még pár fokban tuti nem jó :/ ezért gondoltam valami izzadtságvezetős dologra
2016. febr. 29. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!