Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez az ing + szoknya...

Milyen ez az ing + szoknya összeállítás?

Figyelt kérdés

Az inget 5 éve, a szoknyát tavaly vettem :)

Az övet tavaly a vettem az inghez, mert ami volt hozzá már elszakadt :)


[link]


2016. febr. 13. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az ing kicsi, a válladnál látszik, hogy úgy 2 cm-vel szélesebbnek kellene lennie, illetve a melleden is nagyon feszül. A csillogós öv sok nekem. A szoknya rövid, ha hosszabb lenne vékonyítana, másrészt mivel arányos tested van, inkább betűrve kellene hordanod az inget, sokat slankítana.
2016. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Öv nélkül hordjam az inget? :)
2016. febr. 14. 21:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt az inget és a szoknyát sehogy, mert fogynod kellene.


nem vagy dagi, egy egész pici felesleg van rajtad, de sajnos mindkét ruhadarab 1 mérettel kisebb a kelleténél, nagyon feszülnek, majd leszakadnak rólad. Ha a megfelelő méretet vennéd, sokkal vonzóbbnak néznél ki!


Másrészt igen, az összeállítás leggyengébb darabja egyértelműen a csicsás öv, szerintem dobd ki. Nem szép, és nem is "divatos". Semmihez nem tudnám elképzelni úgy, hogy ízléses összhatást keltsen.


Harmadrészt pedig a jelenlegi alkatodra lazább esésű ingek jobbak lennének. A kemény anyagú, merev ruhadaraboktól ugyanis nagyobbnak tűnsz, mint amekkora vagy!

2016. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!