Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó-e ez a báli...

Szerintetek jó-e ez a báli összeállítás?

Figyelt kérdés

Fekete bársony zakó és nadrág (pontosan így néz ki mint a képen) :

[link]


Fehér ing szmoking gallérral:

[link]


és fekete csokornyakkendő, ehhez gondolom nem kell kép.


Ami a gond lehet az csupán az, hogy az ilyen gallérú inget általában szmokinghoz vagy frakkhoz veszik fel, de szerintem nem lenne égbekiáltó bűn így, hiszen bársony öltönyről van szó, nem egy hétköznapi csíkos munkába hordott öltönyről.

De gondoltam megkérdezem a profikat/jó stílusérzékű embereket itt (a válaszhoz mellékeljetek kort, nemet és szakértelmet :D )Köszi


2016. febr. 10. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene.


Az első összhatásilag jó, de esetleg a nadrág része nem annyira báli. Nekem 10/10, de talán nem bálba.


A másik ing elegánsabb egy különleges alkalomra szerintem.


37/N (grafikus, de nem profi divatszakember)

2016. febr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én amennyire lehetőségeim engedik protokollnáci vagyok, szóval erről az ingről mindenképpen lebeszélnélek!

Túl ünnepi ehhez a hétköznapi (igen, a bársonyöltöny nem kifejezetten ünnepi viselet) öltönyhöz és nadrághoz. Mellesleg pedig ahogy mondtad, ilyet eleve csak szmokinghoz vagy frakkhoz veszünk fel. Szerintem valahogy hülyén nézne ki, hogy "black tie" öltözethez illő inget és nyakkendőt akarsz kötni, miközben a zakód és a nadrágod egy "semi-formal" összeállításhoz lenne "elég".

Akkor már inkább egy szép (francia)mandzsettás inget válassz, hiszen a mandzsettás ing kicsit különlegesebb, de mégsem üt el a többi ruhádtól.


28/F

2016. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!