Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyeim, nektek jól áll a...

Hölgyeim, nektek jól áll a lila szín ruhában?

Figyelt kérdés
Már egy ideje divatnak minősül ez a szín, de nekem csak akkor áll jól, ha nem ez a domináns szín egy ruhában, hanem max. része egy színkombinációnak, ugyanez van a rózsaszínnel, mégis tele vannak a boltok, és nagyon nehezen találom az én színeimet és színkombinációimat. Miért pont a lila? Szerintem olyan sokaknak nem áll jól, csak mondják.
2010. márc. 28. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jópár lila felsőm, szerintem jól állnak rajtam, bár ezt egy kívülálló tudja igazán megmondani. Pozitív hozzászólást kaptam csak eddig erről.
2010. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem jól áll, de általában mindig valami színessel feldobom :) vagyis ugye a lila sötétebb szín, ezért mondjuk hozzá fehéret, v ezüstöt, meg ami jön :)

Nekem tetszik, szeretem is, és sokak szerint jól is áll.

Nem hiába 3éve divat, hiszen szinte mindenkinek jól áll :)

2010. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem áll jól :-(
2010. márc. 28. 10:42
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem is jól áll, de sose veszek fel csak lilát,mindig kombinálom valamivel. Próbáld meg te is úgy,hogy más színekkel (mi jól áll és megy a lilához) kombinálod!
2010. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az öltözetemben nem lehet domináns a lila se alsóban se felsőben, csak kiegészítő szín egy mintában. És nagyon elvétve találok olyan színeket, amik jók, a rózsaszín se állt jól, amikor divatba jött, nem megy az arcomhoz.
2010. márc. 28. 10:55
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem jól áll, pedig szőke vagyok, fehér bőrű, mégse sápaszt. Keress olyan lilát, ami halvány, vagy rózsaszínes.

Milyen színű a hajad, szemed?

2010. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem a világos, halvány árnyalata nem áll jól, csak a mély, sötét... de nem is szeretem annyira, max 1-2 kiegészitőm vagy 1 felsőm van ami lila...
2010. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem a vörös, a zöld és a barna bizonyos árnyalatai, a fekete, a fehér bizonyos kombinációkban, néhány árnyalatú citrom-narancs, és a farmerkékek állnak jól, ha mondok egy hajszínt meg szemszínt, attól még nem láttok, hogy nézek ki. Próbáltam már ilyen színű ruhát, aztán belenéztem a tükörbe, és nem én voltam. Nekem a lila és a rózsaszín pizsama-színek. Divat a kockás is, és ilyent is próbáltam, de a legtöbb kockás soványít, ami rossz, mert így is vékony vagyok. Anyukámnak se áll jól a lila.
2010. márc. 28. 11:36
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem is van 1-2 lila felsőm ,és azt mondták ,hogy jól áll :)
2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért nem hordod simán azt, ami jól áll. Én sem hordok lilát...nekem ugyan jól állna, csak nem szeretem.
2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!