Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány viselésnél célszerű...

Hány viselésnél célszerű kimosni egy farmernadrágot?

Figyelt kérdés
nem szeretném túl sokszor, mert elmegy a színe, ti hányszor szoktátok?
2016. jan. 11. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
hát b+ amikor koszos xD
2016. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha koszos, akkor akár egy használat után is kimosom, ha csak hordtam, akkor többször is felveszem.
2016. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha koszos, vagy ha büdös, vagy ha beleizzadtam, akkor mosom. Ha normális minőségűt veszel annak meg nem megy ki a színe...
2016. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Van 3 farmerem, felváltva hordom őket, havi egyszer mosom őket, de ha koszos lesz vmelyik, akkor kimosom.
2016. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ez most h&m :D és nem szokott koszos lenni, meg beleizzadni se szoktam ebben az időben a nadrágba
2016. jan. 11. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem se nagyon lesznek koszosak. Pulcsiból van több, amikor azok elfogynak és mosni kell akkor kimosom a nadrágokat is.
2016. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam mások hogy csinálják :D egyébként h&m-be most nagyon olcsón kilehet fogni cuccokat, én most 2 ezerért vettem ezt, pont egy volt, és a méretembe
2016. jan. 11. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
csak ha koszos. ha csak volt rajtam háromszor, de nincs semmi baja akkor nem mosom. nekem csak fekete farmer színe kopott eddig. h&m szerintem kifejezetten rossz ebből a szempontból, mert az ott vásárolt fekete farmerem egy mosás után látványosan fakult. több tízezrem meg nincs egy farmerre... most zara-ban vettem, az egyelőre jónak tűnik.
2016. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
passz, nem tudom, mikor eszembe jut. az biztos, hogy nem 3 hordás után. konkrétan büdös vagy koszos lenni nem szokott egyik nadrágom sem, mikor úgy érzem, már rég volt kimosva, kimosom, ennyi.
2016. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 3-4 után szoktam, és mindig kifordítom most már őket mosáskor. Amíg nem fordítottam ki, gyorsabban koptak.
2016. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!