Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne jövő szeptemberben...

Gáz lenne jövő szeptemberben a gimnáziumot igy kezdeni?

Figyelt kérdés

13/F 7.osztályos vagyok és arra gondoltqm hogy a gimit ilyen elegánsan kezdem el hogy öltönyben járok télen szövetkabáttal esernyővel szőrme sapkával stb lakk cipőben akta táskával.azt sem tudom hogy elég lenne-e az a kis akta táska a tancuccok nak valszeg a vörösmartyba megyek mostani suilimban màr több helyes lány is mondta hogy milen sármos vagyok stb bár sajnos eléggé pattanásos igényes vagyok.2FŐ félelmem van

1 nem fogják összecseszni az osztálytársaim a rucimat?vagy egy bunyóban tönkremenni.

2 Nem gunyolnának ki a többiek esetleg még hipster lennék de csak öltözködésileg és nekem föleg ez a nagypapa still tetszik


2016. jan. 8. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Rettenetesen fognak röhögni.
2016. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél önmagad és kész, a megjátszós embereket mindenki utálja. Mondjuk gimiben egy aktatáska édes kevés lesz, nagy hátizsákba alig fér bele minden. :/

Elegáns ruhához amúgy viselkedni is úgy kéne, magyarán nem bunyózni meg hasonlók, azt amúgy is ovi után már abba kéne hagyni. Utána már illik ésszel megoldani a dolgokat.

2016. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja ja csak most is van egy osztálytársam aki álandoan letapossa a vadiuj bőr csizmámat kiszakitja aa drága pulcsimat öszerugdosa annadrágom nyulkál antaskamhoz és egynkibatott csoda hogy eddig még nem ütöttem meg csak 2 mocsksonagy taslit adtam ne

ki

2016. jan. 8. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gimiben volt 1-2 ilyen arc. Mindenki ismerte őket látásból :).
2016. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz öltözködni, és a kérdésed alapján nem tudsz, akkor gáz. Egy blézer nem ünneplősen hordva belefér. Öltöny nem. Egy szolid fekete vagy fehér cipő lehet elegáns és bőven jó. Egy lakkcipő nem az.


A szövetkabát az okés, de ahhoz se öltözz ki.


A szőrmesapkát és az aktatáskát felejtsd el. Jobban jársz.


13 évesen egyébként nem tudom hogyan lennél hipster, ahhoz kiforrott stílus kell, és ehhez hozzátartozik a helyhez illő öltözködés.


Nálunk ilyen ruhákban kb. az első hét után szétszedtek volna, pedig nem egy szar iskoláról van szó. Azért nem az első héten, mert olyankor még ismerkedés van.

2016. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Butaság, ezzel csak azt éred el hogy kiröhögnek, vegyél elegánsabb nadrágokat, ingeket, kardigánokat, nem tudom milyen hajad van de azt is valami elegánsabb fazonra vágasd, ne káromkodj meg ilyenek, lakcipő helyett valami normálisabb cipő, aktatáska úgy hülyeség ahogy van egy normál nem túl kirívó hátizsák, szövetkabát. Így elegáns leszel mégis nem nevetséges, és ezek garantáltan stílusod cuccok amit leírtál az borzalmas van egy ilyen fazon a sulinkban mindenki rajta röhög
2016. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2016. jan. 9. 07:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Én most megyek majd gimibe, és ugyanúgy fogok öltözködni ahogy eddig. Lehet hogy ki fogsz tűnni a tömegből ezzel az öltözködéssel, de nem tudom hogy mennyire illene a személyiséged ehhez az öltözködésmódhoz.. A Vörösmarty elég erős suli, én is gondolkodtam rajta hogy odamegyek... Hát, mindenesetre ha felvesznek, akkor találkozunk.:DDD

Viccet félretéve... Lakk cipő meg szőrmés sapka?? Hát te tudod... De amúgy nem csak a "helyes lányok" véleményére kell adni, mert megvan bennük az, hogy a szemedbe jókat mondanak, utána meg körberöhögnek... De szerintem 8. év végéig még simán megváltozhat a stílusod... :)

2016. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj... Meg szerintem erről a beszédről le kéne szokni... Ruci? ... Ez kislányos.. Meg hogy a ruhádat összekoszolják? Otthon ki lehet mosni, vagy ha nem, akkor nem kell ilyenbe járni.. De tényleg.. Lehet hogy kigúnyolnának. Nem tudhatod h jó vagy rossz osztálytársakat fogsz kapni. Ha a genyóbb fajta, akkor.. sok sikert hozzájuk. Ja a jobbik, akkor elfogadnak úgy ahogy vagy. :)
2016. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csingilingg84 ***** válasza:
Elegáns ezek nélkül is lehetsz. Ing, nem csőnaci, és egy normális bőrcipő. Nem kell itt villogni, mert ha elképzelem elég röhejesen néz ki. [link] ilyesmi
2016. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!