Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén nyáron is divat lesz...

Idén nyáron is divat lesz fiúknak a lábujjközös papucs?

Figyelt kérdés
Igen vagy nem én ettől függetlenül is hordani fogom amikor csak tudom, és tehetem. Pont most szereztem be egyet féláron :) Más is hordja rajtam kívül? Kort is lehet küldeni.

2016. jan. 7. 22:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a mokaszín-t mert még nem nagyon hallottam róla, hááát ha már cipő, akkor maradok a futócipőnél. Ha választanom kellene még mindig a papucs felé hajlanék.
2016. jan. 8. 16:21
 12/26 anonim ***** válasza:
Pedig most a mokaszin és a vitorlás cipő a divat, nem a papucs. A papucsnak úgy általában semmi köze a férfidivathoz. Otthoni és strandviselet, nem utcai. Pesten lakok, papucsban ki se mennék a lakásból, lesz helyette jól szellőző, jól kinéző cipőm.
2016. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok vele. A lábfej mutatás maradjon a nőknek. Főleg ez a fazon nem tetszik:


[link]

2016. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Fujj csak azt ne olyan gáz.
2016. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is hordom amikor csak tehetem, többnyire tavasztól őszig. Nem bírom a zárt cipőt a kánikulában. Amúgy szerény véleményem szerint nincs azzal baj, ha látszik egy fiú lába az utcán, amennyiben ápolt.

26F

2016. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Soha fel nem venném!
2016. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%

nem volt ilyenem, de nagyon érik már a beszerzése...egyszerű feketére gondoltam, az univerzális, kb mindenhez illik

[link]

2016. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Kit érdekel??? Szerinted ki nézi, és kit érdekel az utcán, de úgy őszintén? És mi mások beleszólása, abba, hogy te mit hordasz? Ha akarod, és szerinted kényelmes, akkor hordd nyugodtan, szerintem senkinek sem fogja kiszúrni a szemét. :)
2016. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Jaja hordom.

Gondolkodok 1másikon is az még utcaibb mint ami most van.

Flip flop rulez.

2016. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Annyira birom ezt a:" strandra való" beszólást.

Mégis a strandig miben menjek? Lovagló csizmában?!

2016. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!