Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amerikában tényleg divat a...

Amerikában tényleg divat a négereknél a papucs zoknival?

Figyelt kérdés
Sokszór látok képeken ilyen összeállítást, de elég furán mutat a papucs + hosszúszárú, látszatra vastag zokni + rövidgatya kombináció. Cipővel már láttam hasonlót ott jól néz ki. Ti mit gondoltok az ilyen viseletről? Kinevetnétek azt aki ilyet hord?
2015. aug. 16. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ne akarj ezekre a bohócokra hasonlítani!
2015. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha meglátnék valakit hosszú szárú zokniban tuti megmosolyognám, akármivel is húzza fel.

Papuccsal meg pláne. Azért húzunk papucsot, mert meleg van és szellőzzön a lábunk.

2015. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Nem bohócok... :D


#2 Hát igen elég logikátlan... De mivel igyekszem úgy öltözni mint a feketék gondoltam, hogy kipróbálom.

2015. aug. 16. 15:50
 4/12 anonim ***** válasza:
[link] nagyon szexi xd
2015. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát,ha azt szeretnéd,hogy titkon kiröhögjenek,akkor te dolgod...
2015. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amerikában a négereknél elég elb aszott divat van. :D pl volt hogy női aranyórát hordtak, mert akkor mekkora csávó vagy. :D szóval simán lehetséges.
2015. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En az USAban elek es csak megerositeni tudom, hogy aki nem ertelmisegi feka az mindig EGYTOL EGYIG ezt az idetlen phaszkalap divatot koveti, feher vagy vmilyen szinu zokni, terd ala felhuzva, papucs, rovidnadrag.


Hihetetlen. Mindig szanalommal tolt el bennunket, mikor meglatjuk oket, dehat ertheto, nincsenek sem penzugyi, sem ertelmi szinten a tobbiekkel. Es most felreertes ne essek, nem a fekete orvos/postas/ugyved/uzletember oltozkodeset szolom le, de az a reteg aki zokni/papucs generacio, nem becsuletes munkabol el, mar ha el egyaltalan vmibol. Legtobbjuk meg mindig az anyjukkal lakik....


Ha te Magyarorszagon elkezdesz igy oltozkodni, a falu birkajanak fognak nevezni es meg az autosok is lefekeznek, hogy kirohogjenek mert a magyarok 90%-anak fogalma sincs, hogy te a fekak divatjat probalod kovetni, azt fogjak hinni hogy nem vagy 100as.

2015. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
36%
Annyira szanalmas majmok vagytok hogy az mar hihetetlen. Eletetek nincs, csak masok cinkelese. Mit kell csesztetni a masikat aki nem artott nektek? Mindeki ugy eli a sajat eletet ahogy akarja es ugy oltozik ahogy akar szanalom h ez nektek mennyire faj. Meg hat nem is lennetek "menok" ha nem allnatok be a sorba valakit leszolni. En titeket rohognelek ki nem egy artaltlan embert. (Hozzateszem h nem hordok ilyet csak en nem rosszindulatu k*csog vagyok es nekem nem faj masok orome) Patkanyok.
2015. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát én pl egy szóval se mondtam, hogy zavar ha így öltözködik. én csak annyit mondtam, hogy a négerek elég sok fura dolgot hoznak divatba egymás között. ez pedig tény. :D
2015. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a négereknél hanem minden lecsuszott rétegben van ilyen én pl:sok latin-amerikait is látok ilyen " divatosan" öltözni.
2016. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!