Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amerikában tényleg divat a...

Amerikában tényleg divat a négereknél a papucs zoknival?

Figyelt kérdés
Sokszór látok képeken ilyen összeállítást, de elég furán mutat a papucs + hosszúszárú, látszatra vastag zokni + rövidgatya kombináció. Cipővel már láttam hasonlót ott jól néz ki. Ti mit gondoltok az ilyen viseletről? Kinevetnétek azt aki ilyet hord?
2015. aug. 16. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy amerikában mi a divat a négereknél,de izlandon a fehérek imádják a pacsker zokni kombót.
2016. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
5 év eltelt a kérdésed óta. Sokat változott a világ. Manapság az a legnagyobb forma aki minnél egyediebben és bevállalósabban öltözködik, más véleményét leszarva, ami igazából szerintem is baró. Képzelje el egy CK vagy egy fehér Jordan zoknit LouisVuitton vagy Gucci papuccsal... oda fog b@szni hidd csak el;)) és sz@rd le mások véleményét, nagyon kényelmes kombó.
2020. máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!