Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabok azok,...

Milyen ruhadarabok azok, amiket egy rendes lany nem hord?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szomorú hogy ezt kérdezned kell.
2016. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szomoru, hogy nem tudsz valaszolni!!
2016. jan. 6. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:

A válasz embertől fog függeni, szerintem ezt majdnem mindenki máshogy gondolja...

Én pl. simán fölveszem apám szétnyúlt, fakó kockás ingét egy csipkés szélű toppal, szóval számomra csak az számít "nem rendes" ruhának, amit többször vettek fel, miután beleizzadtak, ergo piszkos, büdös.

Mivel én lány vagyok, gondolom nem az én válaszomat vártad, de azért remélem nem baj, hogy írtam :)

2016. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kb bármit fel lehet venni igazából, csak jól kell összeválogatni. nyilván minél több látszik, úgy lesz egyre k*urvásabb. ha már kint van a lábad, hasad, karod, melled, na az sok.
2016. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajaaa, most fogtam fel, hogy mit kérdeztél, bocsi, tiszta hulla vagyok, és elszottyadt az agyam :D

Szóval, rendesen válaszolva:

A lényeg, hogy ne legyen kint mindene, és csak egészséges mértékig vigye el a "parádézást", ne menjen át r**ancba. Ha annyira nincs semmi a fejében, és buta, mint a föld, mert azt hiszi, mindenét ki kell pakolnia, akkor nem fogják valami sokra tartani...

(#3 voltam)

2016. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De mi az hogy ne legyen kint mindene? Ha 40 fokban valaki minigatyóban, haspólóban jár akkor már egy rbanc? Nem számít hogy milyen ember belül, mert a ruha határoz csak meg manapság...? Nem értem ezt. Az emberek nem mások kedvéért öltözködnek bárhogy is. Én azt veszem fel ami nekem tetszik, ettől még rendes lány vagyok, mindig is az voltam. Akkor is az maradok ha nekem az útszéli rbancok öltözködése tetszik és én is úgy öltözök, ettől még nem leszek más ember. Mindenki azt hord amit akar.
2016. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
általában ja, ezt gondolják az emberek. most felőlem is felvehet bármit, cseppet sem érdekel, én csak leírtam mi általánosan elfogadott. nyilván a nagy hőség mentség lehet, de akkor is vannak fokozatok. ha flitteres, feneket teljesen szabadon hagyó rövidnadrágot, meg valami hasonló csicsás csöcskidobó felsőt vesz fel hozzá, akkor megintcsak ott tartunk, ahol az elején.
2016. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Flitteres UGG csizmát :D

Viccet félretéve, mindenki olyat hord, amilyet akar, nem a ruháitól lesz valaki kevésbé rendes :D

2016. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha 40 fokban valaki minigatyóban, haspólóban jár akkor már egy rbanc?"


Nálam igen, közelít hozzá.

25N

2016. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mindenki olyat hord, amilyet akar, nem a ruháitól lesz valaki kevésbé rendes :D"


Ez igaz, csak a ruhánkkal, viselkedésünkkel stb. mindennel minősítjük magunkat.

2016. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!