Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya egy férfin?

Harisnya egy férfin?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor készülődünk az esti szórakozásra és öltözködtem felvettem a farmer alá egy harisnyát mivel olvastam, hogy nagyon hideg lesz. Ekkor szólalt meg a pasim, hogy ő is szeretne felvenni egyet a nadrág alá mert nem szeretne fázni. Először azt hittem, hogy viccel de utána láttam, hogy komolyan mondja.Furcsának találtam de adtam neki egy vastag fekete harisnyát és azt vette fel.Miután haza értünk azt mondta, hogy nagyon jó volt harisnyában lenni mert nem fázott és még kényelmes is.

Találkozott már valaki ilyennel ? Szerintetek baj ha harisnyát hord egy fiú?



2016. jan. 1. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy hordhat harisnyát.Így legalább nem fázik.Kiváncsi vagyok rá ,hogy majd ha megenyhül akkor is fog kérni tőled vékony harisnyát :) .
2016. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

Ezt is olvasd el,szintén ez a kérdés.De lehet ,hogy te voltál a kérdező :).

2016. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Agyrém, hogy az emberek jó része mennyire komolyan vesz egy olyan dolgot, mint a harisnya nadrág! Mert egy csipkés,combfixes,trapéz mintás vagy necces harisnya nem férfias, de ami szolid fajta, sima microfibra vagy akár nylon anyagú, nem magas fényű, nincs abba semmi, főleg nadrág alatt, de még hosszabb rövid nadrággal sem lenne.
2016. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasim is hord télen. Engem nem zavar.
2016. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem csak hideg ellen hordanak, tv-s táncosok is hordanak harisnyát, vagy balettosok, biciklisek. Akár fényeset is, szerinted ebben a tánc csoportban mennyire foglalkoznak, hogy a srác is harisnyában lép fel sokak előtt?

[link]

2016. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs abba semmi, csak nálunk egy fránya harisnyán is kiakadnak egyesek ha pasiról van szó, pedig sokan már nem csak nadrág alatt hordják, hanem futáshoz, bicajozáshoz, focizáshoz. Én imádom abból is a nylont, nem is titkolom, hogy harisnyát hordok, ha bejön akkor miért ne? Sok embert abszolút nem érdekel, aki meg durvának, bzisnak tartja saját dolga, attól még egy férfinak lehet jó. Manapság tényleg már aki kicsit bevállalós utcán is hordhat pamutos, de mint én is nylonharisnyát is.
2016. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!