Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya egy férfin?

Harisnya egy férfin?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor készülődünk az esti szórakozásra és öltözködtem felvettem a farmer alá egy harisnyát mivel olvastam, hogy nagyon hideg lesz. Ekkor szólalt meg a pasim, hogy ő is szeretne felvenni egyet a nadrág alá mert nem szeretne fázni. Először azt hittem, hogy viccel de utána láttam, hogy komolyan mondja.Furcsának találtam de adtam neki egy vastag fekete harisnyát és azt vette fel.Miután haza értünk azt mondta, hogy nagyon jó volt harisnyában lenni mert nem fázott és még kényelmes is.

Találkozott már valaki ilyennel ? Szerintetek baj ha harisnyát hord egy fiú?



2016. jan. 1. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

jégeralsót hordanak a nadrág alá nagy hidegben- vegyetek neki ilyet:

[link]

2016. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem baj, volt rá oka és nem is látta más (s ha elviszi a mentő vagy valami, akkor engem az érdekelne a legkevésbé, hogy mit gondolnak az öltözékéről).


Én inkább aláöltöző vékony nadrágot vennék fel ilyenkor, nem szeretem a harisnyát. De ha nincs más és nagyon hideg van, beleférne a dolog.


(Az én fiúmnak csipkés combfixe is volt már, az már más kategória :D De a cosplay már csak ilyen, ha mágikus nyuszilánynak öltözik az ember fia.)

2016. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmi furcsa nincs benne, mivel nem akart fázni, és kényelmesen érezte magát benne, mivel kényelmes. Mi ezzel a probléma?
2016. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kel ezen szörnyülködni, sok férfi vékony alkatú, fázós,egy jó meleg harisnya jót tesz. Hordjon jéger és pizsama alsót aki a kényelmetlent szereti és nem is véd úgy, mint a harisnyák, mert nem passzos. De a harisnyáknál még jobbak a leggingsek,tartósabbak és nincs lábfeje, talán még járni is jobb benne.
2016. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, örülj neki, hogy több esze van, mint sok más pasinak, és belátja, hogy nem menő fázni. :)

A nejlonharisnya ilyen szempontból ideális, mert jól melegít, de mégsem izzad bele az ember, ha fűtött helyre megy. Ezen kívül kényelmes is, mert rátapad a lábra, és nem csúszkál, nem gyűrődik a nadrág alatt. És mivel lábfejes, nincs az sem, hogy a zokni-nadrág találkozásnál szétcsúszik, és befúj a szél. :) De ezeket szerintem ti csajok sokkal jobban tudjátok nálunk fiúknál. Amúgy én is hordok harisnyát ilyen időben, engem pár éve barátnőm beszélt rá, és milyen igaza volt. :) Sokkal komfortosabb így. :)

2016. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért baj?Az lett volna baj,ha felfázik,járhattok orvoshoz,gyógyszertárba.
2016. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nadrág alatt nem látja senki, akkor nem kell ezen szörnyülködni. Jó időben nem hordanak úgy sem,hogy látszik, kivéve én, néhány férfit. Sportoláskor, biciklizéshez hordanak harisnyát, vagy a leggings harisnyát, mégsem szólnak vagy nevetik ki.
2016. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annyira megtetszett neki, hogy tegnap egész nap harisnyában volt.
2016. jan. 3. 11:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Az jó, bent pl harisnyában, harisnyaleggingsben vagyok mindig, csak kintre veszek fölé melegebb nadrágot. De szerintem a leggings is jó, főleg, mert nincs lábfeje és tartósabb és kényelmes.
2016. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Amíg csak alá veszi addig oké. Téli sportoknál szokták.
2016. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!