Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Síruha alá mennyire jó ez a...

Síruha alá mennyire jó ez a chibós aláöltöző 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 27. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

ha fiunak, akkor miert nem ffi verziot veszel / vesztek? 4-5 hete vettem a ferjemnek szinten ilyen markaju thermo alsot / felsot.


erre gondolok :


[link]

2015. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez termo harisnya és fekete színű, szerintem uniszex. A fiam jobban szereti a lábfejeset, mint a lábfej nélkülit.
2015. dec. 28. 08:46
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért jóval drágább a férfi kivitel?
2015. dec. 28. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:

1!

Ruha alatt nem mindegy mit vesz fel ha a celnak megfelel??

Ferfi vagy noi mi kulombseg van?

Egyebkent ha zavar ,hogy noit visel ,ne felejtsel ennel a linknel kommentelni! :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2015. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amugy ez uniszex mert nincs sehol ,hogy noi...
2015. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1- mivel egy no van a reklamjaban, joreszt ez noi ruhadarabnak szamit

2- ruha alatt valoban mind1, hogy mit visel, mert nem latszik

3- azert kerul tobbe a ferfi verzio, mert van hozza felsoresz is...... ami elegge praktikus

4- ez a harisnya valoban lehet joindulattal unisex, de a ferfi verzion, ami labfaj nelkuli, van kialakitas a nemiszervnek is............

5- kedves linkelo hozzaszolo, engem nem zavar, hogy ferfit, vagy noit visel, de amugy te egy eleg gusztustalan hozzaszolo vagy, ne is haragudj :) hol olvastad, hogy engem zavar ha noit vesz fel? felolem ki is sminkelhetik, de gyoker.

2015. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó! :)


Én is hasonló vastag lábfejes nejlonharisnyát hordok fiúként, nekem jobban beváltak, mint a lábfej nélküliek. :) Komfortosabb, hogy egybe van egy "zoknival" is. :)

Lábfej nélkülit is hordok, de azt csak kívülre sportoláskor, alá pedig a fent említett nejlonharisnya. :) Futáshoz ideális. :)


És mivel ezek nagyon jó sztreccses anyagúak, teljesen jól elfér benne a nemi szervem, anélkül hogy kényelmetlen lenne. :)

2015. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6!

No van rajta mert hat valakin demonstralni kell az eladando ruhadarabot!

De ha fiun lenne akkor ferfinek mondanad?!

2015. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent az elso mondatodban olvastam mar ott kerdezted miert nem ferfiverziot akar maganak.
2015. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Es meg annyit elarulok,hogy nem kell ferfi verzio mert nekem a noiben is elfer a szerszamom mivel nyulik az anyag!

Ez egy tevhit hogy minden nadragnal kulon kialakitas kell a csomag miatt.

2015. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!