Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, őszinte válaszokat...

Fiúk, őszinte válaszokat várok! Ilyen hidegben ti is vesztek valamit a nadrág alá, aláöltöző/jageralsó/harisnya? V ha nem akkor hogyhogy nem fáztok?

Figyelt kérdés

Tudom h a pasiknál ez presztízs kérdés, és inkább jégkockává fagyasztják a golyóikat merthogy ez b.zis, v legalábbis mélyen titkolják a dolgot.

Én mondjuk lány létemre 2 harisnyát veszek farmer alá és még úgyis szétfagyok. Egyszerűen nem hiszem h h nem fáztok?

V azért ha nagyon hideg van bevállaljátok?


Csak azért kérdem mert a barátomat szeretném rábeszélni mert minden reggel fél órát gyalogol a hidegben. És már kapott tőlem karácsonyra egy ilyen síeléshez való aláöltözőt, persze nem hordja, de sztem szétfagy, egyedül csak a férfiúi önérzete fűti. Pedig tudom h vannak olyan pasik akik még nejlon harisnyát is hordanak csak nemtom, lehet h ez kamu v ők másik bolygón élnek :D


2013. jan. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Naná, letojom, hogy mit gondolnak.

Pedig menő "szép fiú" vagyok, de így is letojom. Én akarok gyereket majd, szóval nem fagyasztom le a drágaságaimat, tinédzserkori hülyeség miatt.

2013. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pár éve még egyáltalán nem fáztam egy nadrágban, lehetett akár milyen tél. Újabban viszont én is húzok fel alá plusz réteget. Sport alá-öltözéket vagy cicanadrág félét, ritkán harisnyát. Jégeralsót nem szeretem, mert nem lehet rá felhúzni semmit.
2013. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Gondolom az írásaid alapján lány vagy!?Én 35 éves nős ember létemre pamutharisnyát hordok.Ha hiszed,ha nem ez nekem ovodás korom óta megmaradt.És nagyon nem érdekel mások véleménye.Az egészség fontosabb.A jégeralsó,meg a mackónadrág túl vastag,a harisnya viszont tökéletesen illeszkedik a lábra.A pamutharisnya amit hordok az a hagyományos bordázott,csak nincsen lábfeje,ezért zoknival tudom viselni.A simafelületű pamutnak viszont van lábfeje.Csakis egyszínűeket vagyok hajlandó felvenni.A nejlont meg széles ívben elkerülöm.Azért mert túl transzinak tartom a férfiak számára,és semmit sem melegít.Hiába ennyi-annyi denes,licrás,mikroszálas,nem ér semmit.Az inkább meghagyom a feleségemnek,de még ő sem nagyon szereti.Csak sokan még a pamutharisnyát is gyerekesnek tartják,pedig sokkal masszívabb mint az a gombatenyésztő nejlonharisnya,és jobban is melegít.Szóval kedves kérdező,inkább pamutot vegyél fel te is,hidd el nekem,hogy jobban jársz!
2013. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 40 vagy 60 Den-es fekete harisnyát hordok nadrág alatt és nagyon bevált!

Ajánlom a barátodnak is és nem fogják kicikizni mivel nadrág alatt senki sem látja szóval nyugodtan felveheti! :)

Ajánlj neki valami olyat hogy ha felveszi a kedvedért a harisnyát kap tőled valami erotikus élményt így csak belefog menni! :)

2013. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jani159 válasza:

én télre úgy mond bélelt farmert veszek annyival különbözik a nyári vékonytól hogy vastagabb is maga az anyaga meg aztán még van bent egy plusz anyag réteg

a harisnyán még nem gondolkodtam de már hallottam róla itt az oldalon

21 F

2013. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PureGame válasza:
én csak boxeralsót hordok nadrág alatt. 29/F
2013. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!