Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mango márka menőnek számít?

A mango márka menőnek számít?

Figyelt kérdés

#menő #Mango #- drága minőség divat
2015. dec. 21. 14:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mangot hordani pont nem a gazdagság jele.... Az átlag dolgozó nő márkája ezt meg tudja fizetni.
2015. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztába vagyok
2015. dec. 21. 19:33
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Most attól valaki menő lesz, hogy sok a pénze és ilyen plázamárkákban jár? Aranyom, végezz el egy orvosi vagy mérnöki szakot az egyetemen kitűnővel, mindjárt menőbb leszel ;)

19/L

2015. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Értőolvasás. És én nem mondtam hogy ettől lesz valaki menő ti gondoljátok az én ruháim mind varratva vannak . Én arról nem tehetek hogy ti itt akarjátok kielni a csóróság miatti frusztrációtokat. Ugyhogy köszike akaratotok ellenére megadták ok a választ
2015. dec. 22. 15:49
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet mindenki értelmileg olyan szinten, hogy az legyen a legfontosabb, melyik üzletből vásárol. Én is szeretem a csinos ruhákat, meg ezeknél a "márkáknál" drágább cuccaim is vannak, de eszembe nem jutott soha, hogy valakit lenézzek, vagy csórónak nevezzek, csak mert nem veszi meg a legujabb kollekciót a Zara-ból (attól még ugyanúgy lehet sok pénze ;).. Egyszerűen nem azt lesem az embereken, hogy a ruhájuk vajon melyik boltból való, hanem más dolgok sokkal fontosabbak. Bár, kedves kérdező, 16-nál nem tippellek többnek, úgyhogy a ti korosztályotoktól nem is lehet többet várni (tisztelet a kivételnek). :)
2015. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ezeknek fontos nem nekem eleve csak az ír ide aki raizgul a témára

Én aztán nem nézek le senkit csak az ilyen ösztönlény férgeket akik azért senkizik le a másikat mert én megtehetem azt amit ok nem mert ilyenek a magyarok. Mint mondtam a ruháim varratva vannak értőolvasás . És igen lenézem az ilyen csórókat akik itt szipákolnak meg osztják az észt amiről foggalmuk nincsen szegénykéimnek

2015. dec. 23. 20:34
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg először helyesen írni, azután oltogathatsz másokat! ;)
2015. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ja és igen kifelejtettem ha leoltják őket akkor a helyesíráson sírnak
2015. dec. 24. 12:36
 19/26 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, tudod :) De kellemes ünnepeket, és ne rágódj ezen a márka-dolgon!
2015. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Neked is XD
2015. dec. 24. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!