Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a szövetkabát?

Divat még a szövetkabát?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egyet,átalakítottam,nagyon klassz lett.Karcsúsított,fekete szövetkabátról van szó,térd fölé ér.

Nem ciki ebben járni?Nem sok nőt látok aki ilyet hordana már.


2015. nov. 7. 05:05
 1/8 Clark Kent.. válasza:
100%

Honnan a fenéből vetted azt, hogy ciki? Régen például a piros kapucnis pulóver volt divat (vagy 15 éve), a te logikáddal, ha valaki felvesz egy olyat, akkor az ciki!?


Miféle emberképed van neked? Azt még megértem, hogy ha bohóc sapkával mész végig az utcán, 1-2 ember odanéz, (a többit nem hiszem, hogy érdekli, a magyar embereknek van elég gondjuk), de teljesen abszurd az a feltételezés, hogy a szövetkabátot "cikinek" tartanák.


Lassan már az is ciki lesz akkor, hogy fekete nike cipőt hord valaki, mert hamarosan a fehér jön divatba? Mer' én azt hordok, szal akkor bajba' vagyok. :D

2015. nov. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyugi pajtás,ne idegeskedj!

Azért kérdeztem,mert manapság senkit nem látok ilyen kabátban flangálni.

2015. nov. 7. 05:25
 3/8 Clark Kent.. válasza:
53%

Nem vagy ideges mackópajtás, csak butusnak tartom a kérdést.


Vagy a nők tényleg cikinek tartják azt, ha valaki olyan cuccot vesz fel, aminek a divatja már "lejárt"?


Kemény lehet nektek.

2015. nov. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki.:)

Főleg, hogy fekete szövetkabát véleményem szerint egy alapdarab.Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az hogy minden évben szinte mindegyik ruhaboltban kapható. És ameddig a ruhaboltokban megvásárolható, addig egyáltalán nem divatjamúlt ruhadarab. :)

2015. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz, vannak akik követik a divatot. Visszahajtott extra slim farmer. Kivágott pólok farmeringgel stb...ja és az égnek álló haj.

Aki abban a hitben él, hogy ez menő és követni kell, na az a ciki.

A szövetkabát mindig is az egyik legjobb kabát marad.

2015. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sokan hordják még.
2015. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szövetkabát soha nem fog kimenni a divatból! Max a fazonját variálgatják kicsit. Majd minden fast fashion üzletben kapható, évről évre.
2015. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a "legnagyobb" divat továbbra is. Kicsit lemaradva követi a pufi kabát és a parka.
2015. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!