Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is jól állna egy...

Szerintetek is jól állna egy szövetkabát belső gallérján néhány sex pistols, slayer, iron maiden, misfits illetve guns n roses kitűző?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igenis meg nem is, de feldobni mindenképp feldobja, és az ízlésedről árulkodik, ami jó!
2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm, milyen szempontból nem?
2015. okt. 18. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból nem?

A szövetkabát és a kitűzők teljesen más stílusvilág, egy szövetkabát elegáns,nem azt mondom, hogy nem lehet ötvözni a kettőt.

És valamiért a 70-es évek punkjai jutnak róla eszembe-róluk pedig az igénytelenség és az anarchia.

De ezen kívül nem akadnék fent rajta, lehet tetszene, ha látnám. Bár az se mindegy ki van, de tényleg mindenképp izgalmas.

2015. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szeretem a punk zenét, azon nőttem fel, de nem feltétlenül mondanám magam annak. Viszont az anarchia kifejezés az csak a társadalom szerint elítélendő, de szerintük is csak azért mert többen nincsenek tisztában a valós jelentésével.

Mellesleg szeretném valamivel feldobni az unalmas fekete egyszínű kabátot, remélhetőleg beválik, és bízom benne, hogy inkább jól fog kinézni mint gázul.

2015. okt. 18. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a punkos stílus az öltözék más jegyein is visszaköszön, azaz maga a szerelés egyben van, akkor nagyon jól, önazonosan, vagányan tud kinézni, pedig nem az én stílusom (akár egy feltűnő bakancs, akár egy-két... kevés, de ütős ékszer, lánc, vagy mondjuk akár egy frizura). De ha csak sima nadrág plusz edzőcipő, ilyen kommersz dolgok, amik minden 2. emberen vannak, akkor fura, mert úgy nekem nincs egyben.
2015. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
általában bakancsot hordok és fekete nadrágokat, az edzőcipő nem az én világom
2015. okt. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!