Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne egy ilyen Daniel...

Gáz lenne egy ilyen Daniel Wellington replika órát venni?

Figyelt kérdés

[link]


itt a képen a jobb alsó, sima fekete szíjasra gondolok. nyilván hamisítvány, de nem azért venném, hanem mert nagyon régóta szeretnék egy ilyen órát, de sehol máshol nem láttam még. mondhatni elhanyagolható számomra, hogy ott van rajta a hamis márkajelzés.

plusz szerintem a Daniel Wellingtont nagyon kevesen ismerik itthon, szóval nem olyan lenne, mint egy kamu lv táskával vagy nike cipővel mászkálni.

az eredeti kb 40-50 ezer forint, szóval az felejtős.



2015. okt. 30. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég jól néz ki, vedd csak meg nyugodtan, ne mások véleménye érdekeljen, hanem a sajátod. Ha neked tetszik és téged nem zavar, akkor csak rád vár.
2015. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez az óra alapból is gáz! Az eredeti is gagyi, azert hordják sokan, mert pár celeb kapott ingyen, és teleszórta vele az instát.

Mondjuk én akkor sem venném fel, ha ingyen adnák! Nem is értem minek hamisítanak egy alapból is kritikán aluli órát.

2015. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A mutatók hossza és a felirat pozíciója alapján még ekkora méretű képről is ki lehet szúrni, hogy ezek hamisítványok. Én olyan replikát vennék, ami jobban "hasonlít" az eredetire.
2015. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy eredeti DW ora is ,,gaz”. Mondjuk ne is kolts eredetire sem 40-50 ezret, mert total hulyeseg lenne. Egy Lorus orat pl. mar lehet venni 15-20 ezertol, es nem kinai vacak.
2020. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, kifejezetten javasolt a másolatot venni. Vannak variációk, de minőségi szempontból ugyanazt az órát kapod. Ugyanaz az alsó kategóriás Miyota óramű, ugyanaz az alsó kategóriás genuine leather óraszíj, és ugyanaz a ház. A különbség annyi, hogy ha a "másolatot" veszed, annyit fizetsz érte, amennyit ér.
2020. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!