Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti amikor melltartót...

Lányok ti amikor melltartót vásároltak felpróbáljátok az üzletben?

Figyelt kérdés

Lány vagyok nem valami hülye

Én felprobalom de amikor mondtam ezt kiakadt rajta a barátom. Próba nélkül nem tudom hogy megfelelő lesz - e a méret.


2015. okt. 14. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! De hogy is érthetné ezt az, akinek nincs melle? :)
2015. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig felpróbálom, mert annyi üzlet, ahány fazon, más-más méretekkel... Van amiből elég a 80C van amiből 85 C kell... próba nélkül ez sajna nem megy, bár nekem türelmem nem sok van hozzá, ezért gyűlölök melltartót venni.
2015. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel nekem nagyon kicsi A-s mellem van mindig fel kell próbálni mert ,ha el az gáz.
2015. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy felpróbálom, anélkül hogyan vennék megfelelő méretet? Lehetetlen. De a barátod miért akad ki ezen? Ő nem szokott felpróbálni semmit vagy mi?
2015. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem. De felnőtt vagyok, a súlyom változatlan, mindig ugyanannak a márkának ugyanazt a fazonját veszem (Triumph minimizer) így nincs rá szükségem, hogy próbáljak. Sőt, az utóbbi pár évben már konkrétan postán megrendelem, aztán még mindig visszaküldhetném, ha nem lenne jó.
2015. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajna én is jártam már úgy,hogy próba nélkül vettem,de nem volt jó a méret.Sajna a számozás nem mindig adott. :( Azóta én is mindig felpróbálom akár hol is veszek.Igaz néha voltak emiatt kellemetlen pillanatok is.
2015. okt. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!