Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz hogy a steel 20 vagy...

Igaz hogy a steel 20 vagy 15soros egy ido után elkezdi torni a sarkat? Ki mit gondol és hány sorosat ajál 8-20 sorosig?

Figyelt kérdés
steel,bakancs

2015. okt. 3. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire kényelmetlen szerintem nem függ attól hogy hány soros.amúgy általában főleg az új bakancs töri nagyon a sarkat ,de hozzá lehet szokni
2015. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30-ast ajá(n?)lok.
2015. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 sorosat vegyél.
2015. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleinte, mint akármelyik bakancsnál, gyakran előfordulhat, hogy itt-ott nyom, valamilyen szinten feltör...stb. egészen addig, amíg be nem törik, rá nem alakul a lábadra, de ez szerintem márka- és lábfüggő dolog is. Nekem például, amikor még volt Steelem, szerencsém volt, csak kellemetlen volt kis ideig, ne engem nem tört fel sehol.


Hogy hány soros? Kinek melyik jön be. Magam a magasabbakat (15-20 sorost) szerettem, persze ennek hátulütője a felvételhez szükséges több idő. Szerintem minden szempontból a 10-15 soros az ideális megoldás.

2015. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem törte. 15 re szavazok
2017. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!