Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-en cipőt venni?

Ebay-en cipőt venni?

Figyelt kérdés
Mennyire biztonságos? A méretek pontosak? 48-as lábra akarok sportcipőt venni. [link] Adidas 49-es itthon más fajta cipőben kicsi volt. Van esély hogy ez helyes méret?

2015. szept. 21. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebayrol cipot SOHA,

CSAK akkor

ha ugyanazt a tipust/fazont az uzletben mar felprobaltam es tudom, hogy xy a tutti meret.


Talalomra berendelni nagyon rizikos, mert ha megse jo, akkor fizetheted a visszakuldes dijat (ha egyaltalan lehet visszakuldeni).


Meg markan belul is vannak meretelteresek. Peldaul noverem bement az MBT boltba, felprobalt egyet, kideritettuk mi a merete, en pedig eBayen rendeltem neki azt a meretet, olcsobban mint a bolti, de kicsit mas volt a fazon, es szoritotta! Plusz ahany marka annyi meretezes. Nike-bol 39est hordok, Adidasbol 40est es nem akartam elhinni amikor legutobb felprobaltam egy Pumat, kenyelmes volt es 41 van beleirva! Ennyit a meretezesrol!

2015. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!