Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhát, cipőt, fehérneműt...

Ruhát, cipőt, fehérneműt Ebay-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék ruhákat, cipőket és fehérneműt Ebay-ről rendelni. Ti szoktatok rendelni ilyesmit? Tanácsokat tudnátok adni és meg tudnátok mondani kérlek, hogy hogy is zajlik ez az egész?

Tudom buta kérdés, a válaszotkat előre is köszi.


2015. aug. 3. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már. Van pozitív meg negatív tapasztalatom is...

98%-os eladó alatt nem éri meg rendelni.. a 100% viszont elég ritka.

Cipőt nekem rendszeresen küldtem más méretben.. visszacserélik, de tortúra és nem éri meg.

Fehérneművel jártam már úgy, hogy konkrétan olyan anyaga volt , mint a nejlonzacskónak...

Én jobban szeretek úgy vásárolni hogy látom, s megfogom a termékeket.

2015. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruhát többször is vettem már, passzolt a méret, semmi baj nem volt vele. Ki lehet választani, hogy milyen anyagú ruhákat vennél, akkor kivédheted a rossz minőségűeket.

A fehérneművel és a cipővel nem volt akkora szerencsém, a cipőt jobb felpróbálni, mielőtt megveszed, a fehérneműt meg jobb élőben látni szerintem.

2015. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aliexpressről rendeltem cipőt, az tökéletes lett. Mérettáblázat szerint kell rendelni. Fehérneműt még nem rendeltem, csak egy bikinit egyszer ebay-ről, de olyan vékony anyaga volt hogy átlátszott teljesen.
2015. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fehernemut soha.

Ruhat cipot CSAK ugy, ha abbol a tipusbol/meretbol mar van otthon.

Van x markaju szoknya otthon zoldben, eBayen talaltam olcsot feketeben/bordoban, gyorsan megvettem a meretemben. Nem ert meglepetes, hogy jo lesz-e vagy sem.


Cipot ugyanigy. Van xy markaju cipo otthon, ebayen veszek ugyanolyan markat mas szinben.


Sose lutrizok, hogy ismeretlen cuccot vegyek mert vagy jo vagy nem jo.


Altalaban nem jo. Mint legutobb is egy bluznal, annyira olcso volt, hogy muszaj volt megvennem. M-es meret van rairva es a konyokomig nem birom felhuzni....Nem akarok fizetni a visszakuldesert, ugyh majd elajandekozom.

2015. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!