Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírjátok magas sarkú...

Meddig bírjátok magas sarkú cipőben?

Figyelt kérdés
Régebben csak lapos talpú, sportos cipőkben jártam, de mivel munkahelyem van, ahol megkövetelik az elegáns megjelenést (szerződésbemen is benne van a hölgyeknek magas sarkú viselése!!!!) már 3 óra után kicsit le kell vennem, mert fáj a talpam. Lehet ez a cipő 5-7-10 cm-es sarokkal, mindegyikkel ez a bajom. Majd megszokom? Mikor?
2010. márc. 13. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok a körömgombás....mármint az én kollégám,félreértés ne essék:)

Annyit róla,hogy nagyon jó a munkájában,kimagaslik a többiek közül,és ez azonnal meglátszott,ahogy hozzánk került.A titkárnőjének az orra alá nyomkodta a büdös,gombás lábait,hogy szagolja meg,mikor már a lány pár hónapja a cégnél volt.Szegény öklendezve ment ki.

Akkor mondok jobbat,csak nem biztos hogy elhiszik majd itt.Kollégának fájt a térde,és épp egy farmer volt rajta.Bejön reggel az irodába,beül az asztalához,nyomkodja a térdét,hogy nagyon fáj neki..erre feláll,és bokáig letolta a nadrágját,és egy alsónadrágban(fehér)visszaült az asztalához,és úgy dolgozott tovább.A főnök ezt nem látta meg,szerencsére ügyfél éppen nem sétált be,tehát nem kapott senkitől a fejére,de én párszor elsétáltam ott,és megakadt a szemem a földön,a lábainál összegyűrődött farmeron,nem kicsit volt vicces.Jó én ezeken csak szórakozni tudok,tudom mások nem nagyon,de én más vagyok.Vannak még dolgai neki,de a céget kegyetlenül viszi előre.:)

2010. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kb 2 percig. 16/L :)
2010. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2percig...se. :D

Nemvagyok aza magassarkucipős alkat, nemszeretem, nem érzem benne jól magam :D alapbol a nőiesség alapjait kisporolták belőlem. de nembánom. és a barátomse. (H)

2010. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!