Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírjátok magas sarkú...

Meddig bírjátok magas sarkú cipőben?

Figyelt kérdés
Régebben csak lapos talpú, sportos cipőkben jártam, de mivel munkahelyem van, ahol megkövetelik az elegáns megjelenést (szerződésbemen is benne van a hölgyeknek magas sarkú viselése!!!!) már 3 óra után kicsit le kell vennem, mert fáj a talpam. Lehet ez a cipő 5-7-10 cm-es sarokkal, mindegyikkel ez a bajom. Majd megszokom? Mikor?
2010. márc. 13. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Cipőfüggő, nem sarokmagasság.

Van olyan 10 cm magas sarkú cipőm, amiben sétálok, állok, rajtam van órákig és semmi gond, és van olyan 5-6 cm magasam, ami 2 óra után már iszonyú kényelmetlen.

Vegyél a cipőidben talpbélést, mert sokat számít :)

2010. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én egy munkahelyen sem tenném kötelezővé a magassarkút,jó hogy nem 15 centis tűsarkút várnak el...

Én engedném mindenhol a tréningruhát és tornacsukát,nem kényelmesebb lenne?Aztán kit érdekel ha nem elegáns?Szerencsére nálunk mindenki azt vesz fel amit akar,páran tréningben jönnek be,lényeg,hogy a munka minősége megfelel,és a fönököm csak ezt veszi figyelembe.Hihetetlen,emiatt lesznek a sok lábbütykös nő...persze a műtétet majd nem fizeti a munkáltató,és ez az undorító hogy emiatt tönkreb@sszák a nők egészségét!

2010. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Milyen bélésre gondolsz? Tudsz esetleg képet linkelni?

2010. márc. 13. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ha engem erre köteleznének és valahová felnyomnám a főnöknek azt a cipőt... pff.

Elegáns megjelenés lapostalpú fekete bőrcipő pl? Az nem fér bele csak a magassarkú? Na mindegy.

Kérdező, esetleg próbáld ki a zselés talpbetéteket vagy valami tánchoz valót, amit direkt magassarkúba ajánlanak.

Én sürgősen otthagynám az ilyen munkahelyet, nekem nem érne annyit, hogy tönkretegyem miatta a lábam.

2010. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én*
2010. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D tornacsuka és melegítő?? Elég durva lenne a külföldi befektetőktől ilyen szerelésben szerződést kicsikarni, amúgy nem rossz ötlet és pártolám, főleg hogy sajog a lábam minden este
2010. márc. 13. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
ezt el kell mesélnem..előző vagyok..kollégám várt egy üzleti partnerre(hapsi),és van egy tárgyaló szobánk,ahova elmennek mindig mikor megérkezik az ügyfél.Na megjött a külföldi partner-tény,hogy elegáns volt,gyönyörű öltöny rajta,szép ing,és a kollégám erre odasétált hozzá egy nyári bermuda gatyában,amit leginkább az emberek a tengerparton öltenek magukra,ja,és teljesen mezítláb volt,mert a vietnámi szandálját már valahova lerúgta az asztal alá.Hozzá kell még tennem,hogy a kollégámnak nagyon büdös a lába,és a körömgombától iszonyatosan meg vannak vastagodva a körmei...ettől a látványtól kikészültem,és percekig a kollégákkal rázkódtunk a sarokban a röhögéstől. Ezt az ügyfelet meg nem hogy nem vesztettük el,hanem évek óta visszatérő partner,és nagyon jóban van azzal a bermudás kollégával.Persze a főnök elkapta,hogy ezért ilyen felszerelésben ne várjon már tárgyalásra érkezőket.....azóta felveszi a szandiját a hapsi.:-)))))
2010. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy durva lenne kérdező,de pont az egészség megőrzése érdekében engedném az ilyet,na jó a mezítlábas dolgot már talán nem.De én nem lennék szigorú akkor sem.Rohadt magassarkúk,szerintem nagyon sok nő utálja.Ráadnám a férfi főnökökre,tudják csak meg,hogy milyen finom érzés abban mászkálni!
2010. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sőt komolyan,én még lábmasszőrt is szerződtetnék minden ilyen munkahelyre ahol ilyen szigorú szabályok vannak!Há nehogymá' ezért tegye tönkre valaki a lábát,nem?
2010. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ez a körömgombás fúj, igénytelen. De pasi ezért elnézik neki?!!??!!

A nőknek mindig többet kell letenni az asztalra, még akkor is ha jobbak az eredményei és bakker hiába lenne jobb tornacsukában, nem lehet. Ez van!

Lehet, hogy én is máshova jelentkezem, ha tudom előre, hogy így járok, de most nem ugrálhatok. Kell ez a munka, sok az utazás és van némi felelősség is, egyedül dönthetek, jól fog mutatni majd az önéletrajzomban amikor továbbmegyek.

2010. márc. 13. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!