Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha pasiként néha...

Szerintetek ha pasiként néha egy-egy női ruhadarabot is belevennék az öltözékembe, az lehetne stílusos, érdekes?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, az b*zis lenne.
2015. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Igen lehet jó, de nem mindegy mit és mennyit veszel fel egyszerre a női cuccok közül. :) Pl egy szűk, teljesen feszülős női skinny csőfarmer jó választás, ha mellette pasis a felsőd, persze ez nem azt jelenti, hogy a felső lógjon rajtad, lehet az is tapadós, csak ne legyen nőies. :) Vagy egy szűk, feszülős női póló aminek nem túl nagy a kivágása, szintén tud jól kinézni. De pl sportoláshoz nagyon szuper egy leggings, vagy egy nejlonharisnya egy rövid sorttal. A lényeg, hogy az összhatás pasis legyen, mert ha nagyon nőies vagy, akkor az visszatetsző is lehet.

Szóval lehet ezeket keverni, ha jó alakod van hozzá, de odafigyelve, hogy ne ess át a ló túloldalára. :)

Női fehérneműket pedig bármikor, bármivel hordhatsz, mert az úgysem látszik a ruha alatt. :)

2015. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nem tudom elképzelni, hogy egy tipikus női ruhadarab jól nézne ki egy férfin. De Te tudod miben érzed jól magad...
2015. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Milyen férfira menne rá egy női farmer? Max ha kölyök vagy nagyon vékony... Férfi ruhák közt is van skinny, az miért nem jó? A felsővel ugyanez a helyzet - amelyik elmegy pasin, abból gyártanak pasiknak hasonlót. Leggingsből, sportruházatból megint csak gyártanak férfi verziót.

Nejlonharisnya sporthoz értelmezhetetlen ötlet, létezik ezerféle aláöltözet ami milliószor megfelelőbb a célra.


Kérdező: szerintem vannak ilyen ruhadarabok, de az ezer százalék hogy könnyű mellényúlni. Az összhatás meg lehet hogy érdekes és stílusos, de minimális mértékben biztos hogy langyi. Képpel persze könnyebb lenne válaszolni, én ilyesmire gondolok:

[link]

2015. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ milyen ruha és hogy párosítod. Nem írtad mire gondolsz...Én is veszek fel harisnyát és latexet, de a többi ruha férfi és úgy öltözök hozzá. De szoknyát, körömcipőt, blézert vagy virág-leopárd mintás nacikat nem veszek fel.
2015. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nyilván a ruhadarabtól függ. Melltartóval például ne próbálkozz.
2015. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úristen :D
2015. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!