Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen (ruha! ) boltokban...

Milyen (ruha! ) boltokban vásároltok? Melyik az, amelyik már drága nektek? Melyik az a bolt, amit nagyon nem szerettek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tally, pull and, zara a kedvenceim. H&m c&a azok xarok .nincs olyan hogy túl drága plázás üzletekben , a Váci uba meg nem járok.
2015. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
általában leárazásokkor vásárolok,bárhol.
2015. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, első nem írtam oda, hogy kulturáltan. A h&m és a c&a egyáltalán nem "xar", csak nem azokat a tömeggyártmányokat árulják, mint például a Tally, a kannabiszos felsőkkel és a New York feliratú pólókkal.
2015. aug. 29. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
C&A-ban,H&M-ben szoktam vásárolni,néha a Tally-ban,de az utóbbit kissé drágának találom.
2015. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pull and Bear, Bershka, Zara, Reserved, Pimkie, H&M, Háda. C&A-ban meg New Yorkerben csak ékszereket, max sálat, a többi nem éri meg a minőségét.


Ami drága: Promod (jajj pedig mindig a promodnak a legjobb a kirakata), Mango, Springfield, Marks & Spencer

2015. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
H&M (kedvencem), Bershka, Pull&Bear, néha benézek a Zarába és találok olyan árértékben felsőket mint az előtte említett üzletekben :) Fehérneműt Tezenisben (és H&M-ben) szoktam. Amit drágának tartok az a Calzedonia és az Intimissimi (pedig nagyon nagyon szépeket árulnak). De pl. most nyár vége fele leárazták a fürdőruhákat (Calzedonia) az eredeti ár felére és most annyiba kerülnek mint pl a H&M-ben eredeti áron. Én a C&A-t nagyon nem szeretem, nem az én ízlésem :)
2015. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nadrágot a Pull & Bearben szoktam venni, pólókat és fehérneműt a H&M-ben és a Tezenisben. A New Yorkert kicsit gatyinak tartom, mert ha új kollekció van, akkor mindenkin ugyanazokat a darabokat látom, pl. amerikai zászlós póló, minyonos cuccok. Zaraban, Bershkaban is gyakran vásárolok. C&A-t is megnézem, de nem mindig találok valamit.
2015. aug. 29. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nagy kedvenc a H&M, onnan bármit szívesen veszek mert mindig találok az ízlésemnek megfelelőt. New Yorkerben ritkábban vásárolok, inkább egyszerűbb cuccokat, azok között van sok ami bejön. Zara, Mango, Calzedonia nekem már drága de kitűzött cél hogy egyszer majd jó érzéssel bemehessek ezekbe is, mert vannak álomdarabok szép számmal... Utóbbiban egyszer vettem egy gyönyörű virágmintás harisnyát még kb. két éve, egy hétig utáltam magam az ára miatt de azóta is megvan és vigyázok rá, imádom.

A turizás vált kissé csalódássá miután egyre többször vettem új holmikat. Ebayről is rendelgettem már de nem szeretek sokat várni szóval ez ritkább. Nincs amit kimondottan utálnék, annyira nem ismerem a boltokat.

22/L

2015. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a H&M a kedvencem, ott valahogy mindig találok valamit. Amúgy köszönöm mindenkinek. (:
2015. aug. 29. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:

H&M a kedvencem nekem is. :)

Ezenkívül ahol még szoktam vásárolni az a Zara, C&A, Takko, New Yorker, Tesco. :D A Mango-t is nagyon szeretem, csak sajnos nincs a környéken.

Régen nagy szerelmem a Stradivarius volt, viszont mióta meghíztam, azóta nem igazán találok ott a méretemben ruhákat. Másik kedvenc a Bershka volt, azzal dettó ez van.

A Calzedoniát én is nagyon szeretem, de fehérneműt nem szoktam ott vásárolni, csak bikinit. Tényleg elég drága, de azoknak a bikiniknek nem lehet ellenállni.

2015. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!