Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhatár frissítés? Kb. mennyi...

Ruhatár frissítés? Kb. mennyi pénzre lenne szükség őszi beruházásra?

Figyelt kérdés

Sosem vásároltam még egyszerre nagy összegben, mert nem volt rá lehetőségem. Azokhoz szól a kérdésem, akik szezonálisan vásárolnak leginkább. Egyszer ősszel és egyszer tavasszal nagyobb értékben. Ti mennyi pénzt költötök egy ilyen alkalommal. Tudom, hogy mindenkinél más, de egy körübelüli összeget csak be lehet határolni.


Ehhez igazodva : 3farmer, 2pulcsi, vékony hosszú ujjúpólók (3-4), rövid ujjú pólók (2-3), fehérnemű minimum!

Esetleg cipő, vékonyabb kabát...

Legingkább ezekre van most szükség.

Igazából azért is kérdezem, mert Árkádban fogok vásárolni (Pécs) és eddig csak kínaiban, butikban vettem ruhát, most viszont lesz erre is lehetőségem, nem tudom milyen árak vannak és milyen boltok.

Esetleg boltot is ajánlhattok, ahova megéri benézni!


Köszönöm a segítséget!


2015. aug. 21. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Farmer: Tally Weijl, 8eFt/db

Pulcsi: hú csomó boltot írhatnék 5eFt-tól határ a csillagos ég árakban

Fehérnemű: Intimissimi, Tezenis (tezenisnél 3 bugyi 3300Ft)

Cipő:ccc cipő, tamaris, salamander


Megy s drukk, h sikerüljön és az irigykedés is, hogy megteheted. :-)

2015. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit te leírtál,azt én kihoznám 60ezerből cipő nélkül,mert nem írtad,hogy milyen cipő,és azért egy 5000 forintos belelépős cipő és egy 40ezres AirMax között nem kevés pénz a különbség :D (A nadrágokat leárazva számoltam,ha nem leárazva vesed őket akkor 5-6ezer plusz)

Én szeretek turiból vásárolni,szóval én a 60 helyett ezt simán kihoznám 30ból is akár cipő nélkül,úgy,hogy a nadrágok újak,a felsők és a kabát pedig turis. :D

Én minden hónapban,vagy minden második hónapban vásárolok,átlagban egy 10esért. Persze,van csak 1 felsőt veszek 3ezerért,van amikor meg akár 20ezerért vásárolok.

2015. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a pécsi árkádban nincs sok bolt :/ farmereket legolcsóbban a c&a-ban illetve ha akciózás van akkor a bershkaban találsz (kb 4ezer/dbbal számolj)

stílusodat nem ismerem, de pulcsit én a new yorkerben, c&a-ban vagy a takkoban néznék, esetleg bersha, stradi attól függ mennyi pénzt szánsz rá: 2ezertől akár 8-9ezerért is vannak.

pólók a new yorkerben vannak jó áron már 1200-1500ftért

cipőbolt az árkádban csak a salamander, ccc, reno, humanic van ezekből tudsz válogatni.

2015. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*ja és tamaris

amugy a kérdésre válaszolva egy átlag ruhatár frissités pl ősszel nálam kb 40-50ezer körül jön ki mindennel együtt(dzseki, cipő is beleértve)

2015. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ti valamit nagyon jól csináltok, vagyis az utolsó válaszoló főleg, 40-50ezer egész ruhatárra :)))

Megdöbbenve tapasztaltam, hogy borzalmas árak voltak.

Farmert 9000ft alatt nem vettem, ahogy a legolcsóbb póló is 4000ft volt. Fehérnemű meg 1000 vagy 2000ft/db. Durva árak.

2015. aug. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!