Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi trikó hordásához milyen...

Férfi trikó hordásához milyen karra van szükség? Ez megfelelő?

Figyelt kérdés
Nyár lesz,meleg,trikót szeretnek hordani,de nem tudom hogy az ilyen kar megfelelő e hozzá. [link]

2015. ápr. 25. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Melegben bárki felveheti, a karja kinézetétől függetlenül, a lényeg, hogy ne kapjon az ember hőgutát.
2015. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jo nekem ez is számítana,mert azert gondolom én egy 200 kilós integeto hájas ember egy trikóban nem a legjobb.
2015. ápr. 25. 19:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem utcára? [link]
2015. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, nem a legesztétikusabb, de dögmelegben a 200 és a 40 kilós se pusztoljon meg a hőségtől az ujjas felsőjében csak azért, mert nem 10/10-es a teste. Az egészség egy fokkal fontosabb.
2015. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Picit csapott a vállad, azzal van a baj, nem a karoddal, lehetne szélesebb. De talán a trikó szabása erősít erre rá, ha egyenesen menne a pánt, jobban a vállad felé, jobban állna.
2015. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Felveheted, ha neked tetszik, de szerintem nagyon rosszul áll neked.
2015. ápr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tehát vállra es meg karra kell edzeni tobbet? :D miért áll rosszul?
2015. ápr. 26. 05:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Olyan csökött vállad van, amire ez a trikó még rá is segít.

Nem túl esztétikus látvány, de mint már elöttem is irták nem ez a lényeg, hanem, hogy ne sülj meg a melegben. Szóval hordd, ha jól érzed benne magad!

2015. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De mit tegyek a vallamal? :O
2015. ápr. 26. 17:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Először is a magyar éghajlatra a trikó lett kitalálva, a póló az angolszász ruházkodási kultúra majmolása, ahol 16 foknál különb nyarat még nem éltek. (Itt meg aztán tocsognak benne a hónaljak.) Pedig nincs az ember vállán semmi szégyellni vagy megbotránkozni való. Pláne miközben a szőrős lábszárak mutogatása természetességgel „divatszinten” folyik. Trikó és trikó között is óriási a különbség. Van az a kategória, ami csak alsóneműként funkcionál, és nem megy ki vele az ember a körútra. De van, amiben igen. Egy trikó is lehet egész elegáns, miközben a dresszkódos irodaházakban is tudnak röhejesen kinézni, ha kicsit elgondolkozunk rajtuk. Szóval erről ennyit.


Mondok neked valamit: hosszú a trikó (tudom, kva nehéz olyat kapni, ami nem térdig ér), rá van húzva a csípőcsontodra-fenekedre, ami természetesen szélesebb a deréktájéknál. Így optikailag olyan hatást kelt, mint egy piramis: felfelé szűkül, lefelé szélesedik. (Ráadásul alatta a nadrág plusz vastagsága is hozzáadódik.) Ha rövidebb a trikó: elég, ha épp az övet takarja, akkor az alja keskenyebb területről indul, és a vállal összevetve nincs akkora differencia, ha vki végignéz rajta. Alakod persze ugyanaz marad, de a trikót meg a nadrágot nem látja egyben az ember, mert ott színben - meg amúgy is - törés van. Nem könnyű persze megfelelő trikót találni alkatilag sem, kell rá szánni időt. A boltokban 10-ből 9 elképesztően ostobán van szabva. Nem mindenkinek jó, ha itt-ott feszül, az meg senkinek sem, ha buggyos. Ez ugyanúgy igaz a pólókra is. Nem akarok ebbe belefolyni, ha próbálsz trikókat, te is meg tudod mondani, melyikben nézel ki előnytelenebbül és előnyösebben.


Válladdal azt tudod csinálni, hogy beszerzel egy húzódzkodót otthonra, és nekiállsz szorgalmasan. Az eredmény nyárra már nem lesz meg, mert ez egy többéves projekt. De akkor látványosan deltásabbá válsz, simán 10-15 centivel vállasabb leszel. Csinálni kell napi 50-100-at, meg tudni kell egy szuflára 20 szabályosat. Ennyi, nem nagy kunszt. Elvesz napi néhány percet az életedből, és jön az eredmény, érdemes csinálni. Egyébként félreértés ne essen, teljesen normális alkatod van, ebben a korban más is ilyen, meg még ilyen se, sokan még irigykednének is rád. Csak ha szeretnél majd az átlagból kitűnni, akkor hajrá! Nem vagy amúgy vézna, deréktájban már elég megtermettnek tűnsz, csak ehhez felül is érdemes lenne némi izmot magadra szedni. Karodat igazából nem is tudjuk milyen, mert oldalról kéne látni. De szerintem semmi szégyenkezni való nincs rajta, mert ha szétnézel az utcán, a fiatal férfiak java ilyen 30-as karokkal mászkál, ami azért kicsit mosolyogni való, mégsem bújnak pulóverbe. Gyúrósok 40 valahányasokkal villognak, de már egy 35-össel is elég jól mutatni az átlag között. Ha szeretnél különb lenni, akkor kézisúlyzó, bicepsz- és tricepszgyakorlatok...

2015. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!