Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi trikó hordásához milyen...

Férfi trikó hordásához milyen karra van szükség? Ez megfelelő?

Figyelt kérdés
Nyár lesz,meleg,trikót szeretnek hordani,de nem tudom hogy az ilyen kar megfelelő e hozzá. [link]

2015. ápr. 25. 19:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha a húzóskodoval egysem sikerült mihez kezdjek,hogy birjam csinalni? :O Es tehat a póló csak az övig erjen,azaz ttiko
2015. ápr. 28. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Első és negyedik vagyok.


Nem mondod, hogy egy sem sikerül? Lány létemre megcsinálok 4x10-et...

Ha egy sem megy, akkor az azt jelenti, hogy hiába van rajtad az a mennyiségű izom, ami a képen látszik, ha nincs mögötte erő.

Keress rá a fegyencedzésre a neten, pdf-ben letölthető. Keresd ki a húzódzkodás részt és az első lépéstől szépen kezd el fejleszteni magad.

2015. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Joh hat én azert nehezebb is vagyok mint te. :D letöltöm es majd ellolvasom es elkezdem csinalni nem csak vállra hanem mashova is
2015. ápr. 29. 05:55
 14/17 A kérdező kommentje:
Letöltöttem :) tetszik a könyv! Hasznosnak tűnik es igaz hogy a kondiban megszerzett izmok nem olyan izmok mint a favágás izom vagy barmi mas :) húzóskodasbol eddig annyi megy hogy ha kisse felugrik tudom magam tartani 10 secundum majd le es igy tovabb . Holnap elkezdem a konyv szerinti feladatokat.
2015. ápr. 29. 20:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Meglátod, meglesz majd az eredménye.
2015. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A fegyencedzesben a fejenallasos sztori egyátalán nem megy. Elkezdek fejen állni es ugy elkezdek szédülni h ugy érzem az egesz padló mozog es elkap a hanyiger. De a tobbi kissebb nagyobb erőfeszítéssel megy :) jo a mester a 10 es lepes az nem de a tobbi ! :D koszonom ki javasoltad !:) :)
2015. máj. 1. 20:36
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy nem ugyanaz az izom, amit a kondival szerzel meg meg amit a fegyencedzéssel. Úgy olvasd, hogy ez a könyv a kondisokat nagyon leszólja, azzal nem kell foglalkozni.
2015. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!