Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik férfi hordaná szivesen...

Melyik férfi hordaná szivesen a magas derekú nadrágotami? Most jönnek vissza a divatba ahogy néztem. :-) meg ugyis megyek vásárni.

Figyelt kérdés
Én nem vagyol sem kövér se sovány a fenekem se nagy max közép magas köldökig érő nadrágot veszek magamra. És ti melyikeket hordanátok? Csak kiváncs voak. Mert a retro én persze a 2000-es generácioba tartozom pontosabban 98-as vagyok de nekem fingom sincs miez új nekem. Xd

2015. aug. 14. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Most eltekintek attól, hogy te, és a nyelvtantanár nagyon rosszban lehettetek...


Figyi, nyugodtan hordhatsz magas derekút, ha kényelmes, és beleillik a stílusodba.


Természetesen az ilyen az hányingerkeltő:


[link]


[link]


Ráadásul rendszergazdának fogsz bennük tűnni.



De az ilyenek például szerintem nagyon jól tudnak kinézni, ha valaki jól hordja:


[link]


[link]

2015. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én csak és kizárólag magas derekúkat hordok..egyenes alkatom miatt előnyös..farmert csak olyat veszek aminek a dereka a köldök fölött kb 5-6 cm magasra fel ér..cicanaci, harisnya akár mell alá is érhet..nem divatból kezdtem őket hordani hanem vese gondok felfázás és derék fájás miatt, majd hozzá szoktam és már a kényelem miatt is
2023. jún. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!