Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a 2hete vásárolt Vans...

Palix0312 kérdése:

Ha a 2hete vásárolt Vans cipőmnek kétoldalt kezd leválni a gumija (szokásos vászon cipő betegség de azért mégse egy olcsó kínai ezért vagyok felháborodva) akkor vissza vihetem és kérhetek vissza fizetést vagy valamit?

Figyelt kérdés
Egy 4ezer forintos vászon cipőm majdnem 2hónapot bírt mire elő jött ez a hiba, csak ez nem egy noname cipő és ez nagyon idegesít.

2015. aug. 9. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2015. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából mindegyik vans ilyen! Soha nem veszek többet!! Mielőtt megvettem volna az első darabok, Hallottam ugye csak a jó dolgokat... Aztán mikor megvettem hát én el voltam ájulva, nagyon tetszet. 1(!!!!) hónapig sem bírta ki, az oldalán ahogy te is mondod, szétjött. Az egyik barátomnak nse volt meg egy hónapja de neki ott szétszakadt (és amúgy semmilyen veszélyes dologra nem használtuk, csak sétáltunk) van egy másik ismerősöm, bár neki egy éve megvan már és hát undorító ahogy az kinéz!! Soha többet!!
2015. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is 2hete SINCS meg és mind2 cipőmben mind2 oldalt már válik el a gumi része.... Te vissza vitted a cipődet? Mi volt mit mondtál nekik?
2015. aug. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!