Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz egy srácon az egy számmal...

Gáz egy srácon az egy számmal nagyobb, picit lógós vászon ing?

Figyelt kérdés
most kaptam rokontól, a 180 centimhez elég vékony vagyok, így az S az én méretem, s-es slim fit ingjeim vannak többségben, de a szóban forgó (egyébként nagymárkás, jó minőségű) vászon ing M-es, és ráadásul classic fites, ami ugye a hagyományos kicsit bővebb méret..nos az ujjainak hossza tökéletes, de a karomon kicsit lóg, meg nem az igazi, viszont szeretném hordani, mert a kedvenc márkám és am jól néz ki, újonnan 30 ezer és szeretném hasznosítani, de sztem túl laza, bár vászon ingem még nem volt, az ugye más típus, de nem tudom belefér e
2015. júl. 13. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani, de ha csinálsz egy képet arc nélkül is itt, vagy privátban belinkeled, úgy jóval egyszerűbb.
2015. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben, holnap küldök privátba :)
2015. júl. 13. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha egy srácon túl bő (vagy túl szűk) felső van, kicsit igénytelen hatást kelt nekem... mármint hogy nem tudja a méretét, és lusta elmenni az alkatához illő dolgokat vásárolni, vagy hogy azt hiszi, ha passzol az alakjához a felső, az már b...is.


Esetleg elviheted varrónőhöz megkérdezni, hogy tudnak-e belőle bevenni.

2015. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok igénytelen, mindenki szerint rendben van akit eddig megkerdeztem, de sztem nem az igazi
2015. júl. 14. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát már most látszik, hogy nem lesz tökéletés, mert zavar téged a dolog, ha ezen filozofálsz...


Esetleg varrogat(tat)ással próbálkozik ilyenkor az ember, mert mégse két forint volt, hogy csak úgy bevágd a szekrény aljába. Aztán az ilyen átszabások vagy sikerülnek, vagy nem, nem akarlak felbújtani rá, bár én neki szoktam kezdeni. Mindenesetre jobb, ha gyárilag el van találva a méret.


Mikor tanulják már meg az emberek, hogy ruhát nem ajándékozgatunk...

2015. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!