Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ciki ha valaki hamisitvány...

Az ciki ha valaki hamisitvány cipőkben járkál?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy eléggé feltűnő hamisitvány air max cipőt, jól néz ki, nekem tetszik, csak a nike jel nem varva van hanem rajzolva van és még van pár hamisitványra utaló jel. Szerintetek az nagyon feltűnő másoknak?

2015. aug. 6. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A márkás Nike cipőket is ugyanúgy elnyüvöd pár év alatt.


A cipő azért van a lábadon, hogy kényelmesebb legyen a séta, nem azért hogy mutogasd. Személy szerint leszarom kin milyen cipő van.

2015. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért gáz, mert amennyit kiadtál arra a cipőre (kiindulok azokból az árakból, amiket ismerek), annyiból már vehettél volna egy olyan lábbelit, ami noname, mégsem esik atomjaira két hónap után. Vagy akár egy másfajta Nike-t, ami kevésbé "menő", de legalább eredeti és bírja a strapát.

Hamis cipőt venni egyszerűen pénzkidobás. Plusz, soha nem lesznek annyira kényelmesek, mint az eredetik.


Aki meg egy kicsit is ért a márkákhoz, az úgyis egyből kiszúrja, hogy hamis. Én nem értek hozzá, nem is érdekel, de a te pénzed bánja majd.

2015. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neeem egész olcsó volt
2015. aug. 6. 19:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak megtetszett, de láttam h utánzat
2015. aug. 6. 19:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan szét fog kopni, és a talpa is le fog esni. Hamisítványt nem veszünk. :)
2015. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég vicces látvány számomra az ilyen. Pedig nekem is van hamis Nike, de az 9000 ft volt és tökéletesen olyan mint az eredeti (35ezer), és semmi baja pedig gyakran hordom, 1 éve megvan. Ez megérte, jó minőségű hamisítvány. De ahol rajzolva van a jel is az valami nagyon gagyi lehet tényleg, annál egy névtelen kínai cipő is menőbb lehet.
2015. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem tetszenek az Air-Max hamisítványok, egész egyedi mintákban ki lehet őket fogni, megfizethető áron, ha valakinek kevés pénze van.

Az egyetlen ok amiért én nem vettem, mindenki nagyon elitélő, hamar 'szétszedik' az illetőt akin ilyen cipő van, legalább is a mi sulinkban mindenki vihogva, mutagatva jár hogy hamisítvány cipője van

2015. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább megvettem az eredeti Air Maxot, az a biztos, és az eredeti az kényelmes, meg strapabíró stb. :) A hamisítvány az nem kényelmes meg nem is jól néz ki, ráadásul aki ért a jó cipőkhöz az azonnal észreveszi, hogy hamis a cipő....xD
2015. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ciki és olcsó... És nem összegre gondolok az "olcsó" kifejezés alatt...
2015. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Engem például baromira nem érdekel, hogy mi van az ember lábán. Ha nincs pénze az eredetire, de szeretne, mért ne? Szabadkán lehet olyanokat kapni egyébként, amin nem látszódik annyira, hogy hamisítvány.
2015. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!