Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk lányok milyen cikis...

Fiuk lányok milyen cikis lyányt láttatok már az utcán? Mi volt benne a ciki?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
inkabb undorito, de azok a tulsulyos lanyok, akik megprobalnak a mai divatnak megfeleloen oltozni, es egytol-egyig lemasoljak a tobbi tiniribit, tehat cso farmer, amiben ugy neznek ki mint egy kotozott sonka, meg a tobbi egyeb ruhadarab, amit az o meretukben mar nem lehet kapni, de csak azert is belepreselik magukat...na azoktol hanynom kell.
2015. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. vakolat. látszik, hogy természetes fényben még nem látta a tükörképét, csak a panel ablaktalan fürdőjében applikálta magára a rétegeket a 30wattos izzó fényében.

2. félig lenőtt - lehetőleg rikító - műköröm. ha nincs pénze/ideje rendszeresen megcsináltatni, akkor inkább ne erőltesse.

3. a messziről is láthatóan üres pushup melltartós kiscsajok :D

4. vékony, áttetsző leggings nadrágként. tevepata, narancsbőr, látszik a bugyi színe, fazonja meg az is, hogy hol lóg ki belőle a betét... blehh.

5. a felkötött póthaj, ahol kivillan a fejbőr, a csutka, agyontörött saját hajacskák kiállnak és látszik az illesztés. :D

De sajnos elég sok hajmeresztő proliságot látni az utcán, és akkor még csak kinézetről volt szó, viselkedésről nem. De egy héten belül ezekhez volt szerencsém, ami hirtelen eszembe jutott.

2015. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagy műkarmok, rikító ruhák, agyonégetett vasalt haj, pcsagatya, 10+ centis tűsarkú amiben remeg a lába és járni sem tud normálisan, felnyírt haj, szőke haj fekete szemöldökkel, kiló alapozó ami alatt ugyanúgy látszott minden bőrhibája + az alapozó is rontott rajta, műszempilla, hájas testen passzos ruhák...
2015. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A feje egyik felén a haja le volt nyírva de úgy hogy látszott a sűrű rövid tüsihaja a másik oldalán meg lógott a hosszú haj.
2015. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csőtop, kevesen értik meg hogy az csak a tényleg vékony, kismellű csajoknak áll jól. Én meg szinte csak bögyös, husis nőkön látom. Baccus, ha már reggel felöltözik, miért nem olyasmit vesz fel ami jól áll...
2015. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Latex leggings

21/f

2015. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leginkább a nem megfelelő öltözet, ami szemet szúr. Pl. kismellű tini lányokon a push up melltartó, amivel önmagában nem is lenne gond, ha nem a nyakukban lenne tőle a mellük. Nem tudom hogy csináljak. Most vagy kisebbet vesznek, mint ami kellene nekik, vagy a pántokat állítják kicsire, de valami nagyon nem okés. És ha jönnek velem szemben meg csodálkozok, hogy "azta k**va, ennek meg hol vannak a mellei?!" Meg a Kiszel Tünde effektus is elég vicces szerintem, a fekete szemöldök-szőke haj kombó. Akkor még a nagyon rövid rágott köröm kifestve, vagy a kosz a körmök alatt, ami még nagyon gáz.
2015. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Friss élmény, amúgy nem szoktam megjegyezni meg figyelni az ilyesmit de ez nagyon szemet szúrt. D: Tegnap jött szembe egy csaj az utcán, fekete ujjatlan kb. kicsivel köldök alá érő top, és ehhez fekete leggings, az a tipikus nééémileg átlátszó, szar bolyhosodó anyagból készült :_D úgy bevágott elől a tevepata hogy ilyet én élőben még soha nem láttam, a felső nem takart semmit olyan rövid volt, és a csaj sem volt épp 40 kiló vasággyal. De mellette volt a párja, szóval gondolom az ilyesmin csak mi, "szőrszálhasogató kívülállók" akadunk fenn.. :...:) Nagyon ritkán akad meg a szemem rossz öltözéken de most annyira igénytelen volt az összhatás hogy alig bírtam nem oda nézni...

L

2015. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És láttatok már olyan lányt akinrk megvolt és látszott hogy átázott? Én láttam ti szerintetek ez igénytelen?
2015. aug. 4. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg inkább pech vagy tapasztalatlanság. Persze ha az illetőt nem zavarja akkor igénytelenség, de ez abból hogy egyszer látod az utcán nem derül ki.
2015. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!