Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menő cipő még a Supra?

Menő cipő még a Supra?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy mennyire menő még a Supra? Lehet még valaki lábán látni egyáltalán? Érdemes Suprát venni??

2015. aug. 6. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes venni, mert jól néz ki.
2015. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
nagyonis jó dolog a supra, látod én is az vagyok :D
2015. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Menő. Nekem több is van, de kimondottan nem éri meg azt a pénzt amibe kerül.
2015. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor sem láttam sok emberen, mikor "divat" volt. De a fő szempont egyébként se ez legyen. Ha tetszik, nem találod drágának, és kényelmes, akkor vedd meg.
2015. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy ilyenbe vagyok nagyon belebolondulva :D [link]

Supra Bleeker red/black

Csak nem találok sehol eladót..Nincs ötletetek hol keressem ? :(

2015. aug. 6. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Leginkább a 3. hozzászólással tudok egyetérteni. Kényelmes cipőket csinál(t), nekem régebbről van Supra, arra legalábbis igaz volt ez. A régebbi modellek (TK, Vaider, Skytop) dizájn terén viszont szerintem ma is megállják a helyüket. Lehet firtatni, hogy mikor mi volt divat; de meglátásom szerint vicces, amikor a már akkor is divatoló ember (nem feltétlenül negatívan értem az előző jelzőt) már lehurrogja a Suprát, mondván, ma nem divat, fel nem venné...


Venni akkor érdemes, ha több cipővel hordod felváltva. Csak egy Suprát nyúzva nem hiszem, hogy sokáig bírná (mármint az árához képest sokáig).

2015. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!