Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ragadtatok már sárba magassark...

Ragadtatok már sárba magassarkú cipővel?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 13:47
 1/4 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
65%

Nem, mert ha mindenfelé sár van, akkor inkább nem magassarkút húzok a lábamra.

Ha csak egy pár pocsolya van, akkor nem ugrok bele magassarkúval, meg az nélkül sem, mert nem érzem magam disznónak, hogy sárban dagonyázzak.

2015. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én ragadtam nem volt kellemes élmény...
2015. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a sárba ragadtam, hanem nem tudtam felmenni egy sáros emelkedőn, mert csúszott rajta a cipőm talpa (a magassarkú cipőknek többnyire tök sima talpa van, szóval nem kapaszkodik). Ez azért volt ciki, mert egy tó partján ragadtam. Lefelé még valahogy lejutottam, pedig már akkor is csúszott, de épp a magas sarok fogott meg annyira, hogy ne essek el, mert az besüppedt. De felfelé ez nem segített. Szerencsére nem egy alkalmi tűsarkú volt, hogy hanem egy hétköznapi magassarkú csizma, úgyhogy nem sajnáltam, hogy sáros lett.
2015. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jártam már így néhányszor. De ahogy látjátok, mindig ki tudtam jönni valahogy. :) És mivel sokat járok magassarkúban, elég strapabíró darabokat szoktam választani, amik nem mennek tönkre egy kis sártól. :)
2015. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!