Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok, szoktatok...

Magas lányok, szoktatok felvenni magassarkút?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)


Én 175 cm vagyok és 41-42-es lábam van.Így elég nehéz olyan cipőt találni ami tetszik is meg a mérete is jó.

De mostanában már több nagyméretű női cipő van.

2010. márc. 6. 14:31
 12/15 anonim ***** válasza:
:D hááát ehhez azt tenném hozzá, hogy miután megláttam a német/osztrák Deichmann honlapját, akkor az agybaj kerülgetett. ott ugyanis bevezették az xxs-xxl méretű női cipőket, vagyis 35-44(!)ig. Magyarországi Deichmannok ugyanígy "hirdetik" magukat, hogy húúú de nagy dolog, bevezették az xxles cipőket...42-esig! hát menjenek a *****ba komolyan mondom! marha nehéz lehet 200kmről még pluszba pár 44est importálniuk! áhh de nem idegesítem magam! Jó, hogy mostmár legalább a 42es nem olyan nagy ritkaság! :D
2010. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is nagyon magas vagyok (172cm és 14 éves)...mostanában szoktam rá a magassarkúra...abban nőiesnek érzem magam...ha hosszú a lábad akkor a magassarkú kiemeli...én imádom:D
2010. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 175 magas vagyok és nekem olyan 6-7 centis magassarkúim vannak.Sztem elég ekkora mert szépen kiemeli az alakodat,és magas lányoknál írtó jól néz ki.

Amúgy észrevettem(az élet egyik igazságtalansága)hogy a magas csajok nagyobb előszeretettel választanak,hordanak magassarkút.

2010. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én szeretnék mert nőies de a 176-7cm-el nem merek:S
2010. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!