Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahol kapni olyan...

Lehet valahol kapni olyan bikinit, aminek az alsó része ilyen szoknyás?

Figyelt kérdés
Tetszik a stílus, meg nem szeretem nagyon mutogatni a hátsóm, de netről rendelni nem merek, ha esetleg nem lenne jó a méret. :\ Láttatok esetleg valahol ilyet (Pesten)?

2015. júl. 18. 03:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondolok. [link]
2015. júl. 18. 04:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van többféle: [link]

Írják, hogy be kell jelentkezni, de olyankor több méretet is lehet próbálni, szerintem érdemes körbenézni.

2015. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én múltkor a Tesco-ban is láttam. Mivel a kínálat helyenként mindig eltér, egy nagyobb áruházba érdemes bemenni... Láttam külön szoknyát, amit rá kell venni a már meglévő bikinialsóra, meg láttam egyben is...

Esetleg Calzedoniában is megnézheted, de ott valószínűleg drágább.

Ahol árulnak fürdőruhát, ott mind érdemes megnézni, mert szokott lenni egy-egy darab mindig.

Nyilván a választék nem olyan nagy, de nem ismerek olyan boltot, ahol csak és kizárólag szoknyás bikiniket árulnak...

+ Fehérnemű boltokban is szokott lenni fürdőruha. Elég sokféle.

++ Ha egyáltalán nem találsz kedvedre valót, akkor méteráru boltban veszel fürdőruha anyagot (nem mindenhol árulnak) és megvarratod. Akár egyben, akár egy külön szoknyát, amit bármelyik bikinidhez felvehetsz. A varratás nem olyan vészes, inkább az anyag a drágább.

2015. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!