Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azoknak a lanyoknak, akiknek...

Azoknak a lanyoknak, akiknek szelesebb a dereka mint a csipoje, szerintetek jol allhat nekik a magasdereku farmer nadrag?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen! Nekik áll a legjobban!
2015. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha talál olyat ami rámegy, mert ez igen fura arány. Ezzel együtt én azt mondom igazából mindegy mert legjobban úgyis egy csípőig érő felső fog állni, ami eltakarja hogy meddig ér a nadrág.
2015. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordítva gondoltad? Nem a csípője szélessebb, mint a dereka?
2015. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

gyártanak ilyet?! ha igen, akkor érdemes megpróbálni

nagyon furcsa ez az arány, én ilyen 150 kilós nőkön tudom elképzelni....

2015. júl. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem forditva gondoltam, hat nem tudom ez miert olyan furcsa arany, sok nonek szelesebb a dereka egy picivel mint a csipoje..
2015. júl. 18. 03:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Es nem tulsulyos, 165 cm magas, 63 kilo, nem sovany, de a tulsulytol is messze van
2015. júl. 18. 03:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt megmondom őszintén, hogy nem tudom elképzelni...még nem láttam ilyet...szerintem nem lenne túl előnyös, de nem fordítva írtad véletlenül?
2015. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem forditva irtam.. Eyszeruen a derek kicsit szelesebb a csiponel... Nem olyan ritka ez lanyoknal.. De ugy eltudod kepzelni ha azt mondom hogx van egy kis uszogumi?
2015. júl. 18. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Az úszógumi rohadtul nem a derékvonalon alakul ki (a derék a köldök fölött egy arasszal a legvékonyabb rész), hanem alatta, a csípőcsont körül (a csípő pedig a fenék legszélesebb részén mérendő).
2015. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na akkor jol tudtam elosszor, de aztan elmagyaraztak nekem de ezek szerint rosszul, akkor elnezest :) szoval akkor a csipocsont szelesebb mint lent a valag.. A derek az pedig vekony.. Szoval ezen jol allhat a magas dereku gatya?
2015. júl. 18. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!