Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltél már Deichmannról cipőt?

Rendeltél már Deichmannról cipőt?

Figyelt kérdés
Jó is lett rád? Szeretnék rendelni, de félek hogy nem lesz jó a méret... mérettáblázat alapján venném.
2015. jún. 29. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb egy hete rendeltem egy szandált. Jó lett a méret. Én mondjuk nem is néztem táblázatot, mivel minden cipőm 38-as ezért úgy voltam vele jónak kell lennie + szandálnál nem akkora a rizikó. Attól is függ szerintem, milyen fajta cipő. Úgy rémlik egyébként, hogy ha nem jó, üzletbe vissza lehet vinni a rendelt terméket, sajnos erre nem emlékszem már de ha megnézed a honlapon ott van róla szó, mi a teendő ha mégsem jó.
2015. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen, rendeltem, nem is egyszer. Gond nélkül, gyorsan kiszállították, méret tökéletes volt (39-es a lábam). Barátnőm is rendelt már, neki is jó lett (36-oas a lába).

Szerintem nyugodtan rendelj.

2015. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs a közelben Deichmann szóval visszavinni nem tudnám... a cipőim meg 36, 37, 38, 39-esek, szóval elég vegyes. Lehet megpróbálom valami olcsóbbal először. :)
2015. jún. 29. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire vegyes akkor szerintem hagyatkozz a mérettáblázatra, talán az adhat pontos képet. A Deichmann cipői sem mind ugyanaz a márka, többféle van ha jól emlékszem. Szóval ha más nem, akkor ezért lehet minimális eltérés. Sajnos okosabbat nem tudok mondani, így hogy nincs bolt a közelben. Azért remélem sikerrel jársz!
2015. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem, igaz nem deichmannból de sajnos nem lett jó a méret, keress fel egy boltot és próbáld fel.
2015. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem jó a méret, és nem tudod boltba visszavinni akkor postán is visszaküldheted nekik (persze a postaköltség téged terhel) de legalább visszakapod az árát,és nem marad nyakadon egy cipő,amit nem használsz
2015. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Deichmannak van egy app-ja, ha van okostelefonod, le tudod mérni a pontos lábméretedet

így: [link]

2015. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!