Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lett ez ilyen általános?...

Mikor lett ez ilyen általános? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor jött be a köztudatba az, hogy a szövetkabátok elegánsak?Magában egy szövetkabát nem jelent szerintem semmiféle eleganciát.Legalábbis én fogom a fejem amikor valaki azt mondja magáról, hogy elegánsan öltözik mert a csőfarmerjához meg a bőrcipőjéhez szövetkabátot hord.Akkor elegáns, ha kabát nélkül is elegánsnak számító öltözetre húz egy szövetkabátot/felöltőt(arra is inkább a felöltő jobb szó, bár régies kifejezés), legalábbis szerintem, igazából csak szeretnék véleményeket, érveket hallani erről; emellett.

2015. jún. 27. 17:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem "buktam" én semmit, hiszen én tényleg megkaptam a választ a kérdésre nemde? :) Az első kommentjeidhez képest pedig csalódás, hogy egy civilizált beszélgetésből szúrós megjegyzésekig és nézőpontod rámerőltetésére.És a késsel való összehasonlítás szerintem nem helyes továbbra sem, hiszen a kés nem befolyásolja az ember kinézetét, ill. nem lehet semmi mással párosítani ennek eredményéül összhatást kelteni az emberen.Rendbe, akkor az illetőhöz képest elegánsabb, mint a mindennapi viselete(habár a kabátjait általában nem váltogatja olyan gyakran egy ember nem?), akkor annyi csak a hozzátennivalóm, hogy kár hogy most már az elegancia ilyen "tág" fogalom lett.Szerintem most már tényleg megbeszéltük a témát nem gondolod(még a piti sértések előtt lenne érdemes lezárni a témát szerintem)?
2015. jún. 28. 09:52
 12/14 anonim ***** válasza:
(Miért, te talán nem érvelsz továbbra is a magadé mellett? Oké, szerinted nem elegáns, de ez továbbra is szubjektív. Más szerint meg az, és ez is szubjektív. Miért lenne bármelyik szubjektív vélemény igazabb, mint a másik? Igazságot maximum tudományos kérdésben lehet tenni...)
2015. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a szövetkabát évtizedek óta divat, nem 2000 óta... JÁÁÁJ
2015. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ugye ez Henry akart lenni a Csengetett Mylordból? :D

Amúgy igen, az igazi szövetkabát már a 19. század végén is divat volt, csak manapság a tengerészkabátot nevezik csak szövetkabátnak sokan

2015. jún. 28. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!