Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú hogy hordjon félbetörhetős...

Fiú hogy hordjon félbetörhetős szív medált úgy hogy ne legyen ciki, mármint nem ciki hanem b*zis? Mire fűzzE? A medél ezüst és rovásírással van rá gravírozva

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Háááát szerintem mindenhogy gáz! Én nem akarnám, hogy a párom ilyet hordjon! Van más módja is annak, hogy tudják van barátnője, és szereti. De ez az én véleményem.

22/L

2010. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem mutogatásrol szól,aki ismer minket az tudja,aki meg nem látja lapból mikro együttvagyunk,ez inkább cska kettőnknek fontos ,főleg neki
2010. márc. 1. 20:44
 3/8 elika válasza:
100%
Miért lenne cikis egy ilyen medál? Viselni tudni kell, a ruhát is, ékszert is...Ha beszerzel egy ezüst dögcédula- medált, azt kiegészíthetné ez a fél- szív medál: velük férfiasan mehetnél a" harcmezőre".
2010. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mire fűzzem? mondjuk bőr szíly/szalag nem tudomminek mondjam, és pl feszesen a nyak körül ? vagy lógjon ? és ha igen mennyire ?
2010. márc. 1. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki, a barátomnak és nekem is van ilyen.

Amúgy ezüstláncra van felfűzve, mindkettőnknek.

2010. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és az egyik exemnek is volt anno, ő vette nekem (f,28 volt). Igazából nagyon tetszett, ő még sokáig a szakításunk után is hordta. Vékony ezüstláncon volt. Mondjuk az már ciki, hogy megtudtam; utólag minden barátnőjének ilyet vett :-/

L,25

2010. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Attól függ mekkora a mérete a medálnak?

Ha kicsike akkor ezüst láncra fűzd, ha nagyobb akkor inkább valami kaucsuk vagy bőr láncra.

2010. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,hát nem túl nagy ^^ mivel ugye fél ezért akkro amint egy fél 10 forintos kb
2010. márc. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!