Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartón kívül mit lehet...

Melltartón kívül mit lehet átlátszó felső alá felvenni?

Figyelt kérdés
Kicsi a mellem, viszont széles a hátam, így melltartót sehol nem találok (85A) kellene. Ugyanakkor a felsők manapság annyira vékony anyagúak, hogy világos színeknél egyértelműen átlátszik az ember mellbimbója, ha nincs alatta semmi. Ti ezt hogyan oldanátok meg?
2015. jún. 16. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek sem jók? [link]

Amúgy meg ha nem, mégis hasonlóból indulnék ki. Akár magad is megvarrhatsz egy csőtop fazonú, de melltartó hosszúságú darabot. Mondjuk gumival alul-felül.

2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tökéletesnek tűnik, köszi szépen! Ráadásul tegnap voltam H&M-ben, ha tudom, hogy ott ilyenek is vannak... Ott vettem egyébként a felsőt is, ami miatt most keresek valamit, amivel hordani tudom. :)
2015. jún. 16. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
tömd ki zoknival a melltartód. a fiúk i örülnek neki kívülről. csak ne kelljen levenned, mert az ciki...
2015. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
35-ös lábam van, szóval a saját zoknimmal sokra nem mennék, a fél ruhatáramat meg mégsem tömködhetem bele a melltartómba. Esetleg dolgozhatnék bűvészként, és szép sorban huzigálnám ki a dolgokat.:D
2015. jún. 16. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:

80B-s melltartó plusz pánthosszabbító beválhat.

[link]

2015. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt a verziót is ki fogom próbálni. Bár legkényelmesebbnek az első által ajánlott pamut melltartók tűnnek.
2015. jún. 16. 21:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Első, már meg is vettem, tényleg szuper, ezer köszönet az ötletért! :)
2015. jún. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!