Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a snapback-el meg a...

Mi a baj a snapback-el meg a fullcap-el?

Figyelt kérdés
Egy csomóan modnják hogy gusztustalan, undorító stb de nem értem, mi a baj velük? Van akinek jól áll, és igenis vannak normális darabok is.

2015. jún. 13. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Csak az, hogy olyan, mint egy félbehagyott, selejtes baseball sapka. Amit ahelyett, hogy befejeztek volna, árusítani kezdték és kitalálták, hogy mennyire menő.
2015. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
annyi a külömbség hogy nem hajlított a sildje, ettől máris félbehagyottnak néz ki? Akkor a rövid szárú tornacipő valójában egy félbehagyott, selejtes magas szárú?
2015. jún. 13. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert hülyén néz ki..mindenkin totál hülyegyerekesen áll. Szerintem borzalmas.
2015. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem jól néz ki, nekem is van. Sose szerettem pedig a sapkákat..

A sima baseball sapka nagyon béna, lenyomja teljesen a hajamat, kicsi benne a fejem.

A full cap kényelmesebb, divatosabb.

2015. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy már megírták: mindenkiből link hülyegyereket csinál. A legkomolyabb, legértelmesebb emberből is. A Super Marionak van ilyen sapkája, nem tudom, mire számít az, aki ilyet felvesz. Mert legfeljebb a bénaagasderekú sortot preferáló tinifruskák elismerésére.
2015. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"béna magasderekú"
2015. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 brokenbone ***** válasza:
semmi baj vele. szerintem a kefe hajjal meg a feszülős gatyával van baj, szerintem az a tré. az én szememben a fullcap és a baggy jeans a normális. :D
2015. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj!

Inkább az a gáz ahogy a mai páva seg*arcok hordják a 10m-es hajukra éppenhogy rátéve. Igaz én is jobban szeretem a basebbalt de már én olyan 13-14 éve is hordtam fullcap-et nem tudom miért az utóbbi 1-2 évben lett így felkapva.A snapback-ról még nem hallotam.

2015. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
39%

Fébehagyott? Meg hülyegyerek? Azért mert a tinik majmolják ezeket a dolgokat, nem ők kezdték el ezt hordani. És hidd el nekem hogy a baseball sapkád a mai viszonylatban 10x bénább egy snapbacknél vagy fullcapnél. A letűnt 80-as évek figurái hordanak sima baseballsapkát, mert akkor még csak azt ismerték. És azt sem értem, hogy aki akkor vett magának hgoy divatos legeyn vagy egyszerüen csípte a baseball sapkát anno, annak mibaja van a mostani sapkákkal? Talán az hgoy amikor ő sapkabu*i volt akkor nem volt még ilyen? Fel kéne nőni ruhadarabokat nem a tinikkel azonosítani 100% osan. Illetve nézzél meg egy baseball meccset, töltsél le netről vagy youtubon, és minden 2. baseball játékos snapbackben játszik. Akkor most a profi sportolok is raty*k? Nevetséges hogy ennyire butan gondokoztok konkrétan. Csak az lehet a jó amit megszoktatok a visszamaradott országunkban. Szóval nem láttam milyen sapkát sezretnél venni nem néztem meg a linket, de ne foglalkozz azzal aki szerint béna ez vagy az a sapka. Azt vegyél ami bejön és ennyi. Különben te is csak egy mások véleményétől függő ember leszel, hogy elfogadjanak ha rádnéznek. Azt a típusú sapkát vedd meg amelyiket akarod, de ne hamisítványt legalább. A baseball sapka cinkes már 2016 ban, a fullcapet nem tudjak megemészteni sokan, a snapback pedig pont a kettő között van. Enyhén meghajlított a siltje soknak, és pántos is.

-Peace

2016. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!