Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz gumicsizmában...

Mennyire gáz gumicsizmában fesztiválra menni? (sátorozós) 18/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Akkor gáz,ha te annak tartod.

Inkább a praktikusság szempontjából gondold át.

Meleg lesz, befülled a lábad, kényelmes-e egyáltalán?

2015. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sot, kifejezetten meno! ;) utcan is nagy divat mostansag :D csak azert maradj az izlesesseg hatarain belul, es ne az OBI-ban vegyel ferfi munkas bakancsot.
2015. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

pedig munkavédelmi boltban akartam beszerezni...:(

/csak vicc:D/

köszönöm a válaszokat!:)

2015. máj. 31. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a fesztivál pont az, ahol elfogadható, persze csak ha sima, egyszerű, ízléses darabról van szó. de utcára inkább ne.
2015. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Egyesek tényleg divatosnak tartják, nekem leginkább a TSZCS-be igyekvő mammerkorba hajló asszonyok jutnak eszembe. Nem tudom milyen idióta volt, aki kitalálta, hogy ez divatos. Még fiúval/férfivel nem találkoztam volna, aki azt mondta volna, hogy ez jól néz ki, lánnyal viszont többel is. Nem arról van szó, praktikus viselet, de munkán kívül ilyet hordani számomra szerintem örökre röhejes fog maradni.

Egyébként ne aggódj, nem fogsz kitűnni a tömegből, pláne ha iszaptenger lesz a fesztivál, mint elég sok manapság. A fenti az én szubjektív véleményem csak.

2015. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hétköznapokra én sem húznám fel, de fesztiválra egyik legpraktikusabb szerintem
2015. máj. 31. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Tavaly a Balaton soundon árulták a gumicsizmákat és az volt a menő, akinek volt, hiszen méteres sár volt
2015. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bárhova máshova gáz (na jó, kerti munkához nem), de fesztiválon praktikus... és oda úgyis mindenki olyan "kreatívan" öltözik fel, hogy sztem a zöldhajú félmeztelen spongyabobos nadrágos német turista mellett a kutya nem fog törődni azzal, hogy gumicsizmád van, a sárban meg hülye az, aki nem ilyesmit vesz fel...
2015. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 40 fok lesz és egy deka eső nem esik, akkor inkább hagyd otthon a csizmát, de ha esős időt mondanak, akkor jó ha van. Lehetőleg színeset vegyél az ott jópofának számít. A lovagló gumicsizmát, meg hagyd meg a lovasoknak, mert nincs miben ganéznis a múltkor sem volt a méretemben a Decathlonban...
2015. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
na látom itt még senki nem volt olyan fesztiválon ahol rendes eső lett volna :D mert ha fesztiválon elkap egy vihar nem igazán lehet gumicsizma nélkül megmaradni(kivéve ha nem akarod a cipődet és a nadrágodat is kidobni a buli végén). szóval egyáltalán nem gáz,fesztiválon az első hogy kényelmes és praktikus legyen a cucc ami rajtad van,nem az hogy éppen "menő"-e vagy nem
2015. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!