Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek fel egy ilyen...

Hogyan öltözzek fel egy ilyen ballagásra?

Figyelt kérdés

A húgom ballag 8.ból. Annyit tudni kell, hogy az osztályfőnökük zizi, és csak csinos akar lenni a ballagáson, ezért a lányoknak az osztályból a crop top-ot akarta kötelezővé tenni, de persze nem lehetett, mert 3 ducibb kislány is van az osztályban akik kellemetlenül éreznék magukat és a szüleik bejöttek beszélni.

Most egy randa ujjatlan kék ingben és szoknyában ballagnak (ez a tanárnő szerint divatos) mert a fehér túl elegáns.

Nos a ballagás hosszú lesz, és nem tudom, hogy a többi osztály hogy fog kinézni.

Először természetesnek vettem, hogy jó, akkor ünneplő, merthogy mégiscsak megtiszteljük a ballagó osztályt. Viszont túlöltözni meg nagyon nem szeretném őket, mert ez az esemény róluk szól.

Szerintetek egy szép, de visszafogott térd alá érő zöld egyberuha nyakláccal és barna lapossarkú szandállal jó lesz?

A szoknya ilyen:

[link]


2015. máj. 25. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy fekete vagy egy feher egyberuha jobban illik egy ballagasra , de ha folveszed ezt a rucit szerintem senkise fog beszolni vagy barmi max a fiatalabb fiuk megneznek, de ugyis lesz egy csomo ember szoval nem kell attol felned hogy kitunnel a tomegbol:)
2015. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem te ballagsz, hanem vendég leszel, a nagy tömegben a többi vendéggel együtt, ezért tök mindegy, hogy miben mész, nem fog senkinek sem feltűnni, hogy milyen ruha van rajtad, ha nem valami extrém.
2015. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!