Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy magyarázzam el nekik,...

Hogy magyarázzam el nekik, anélkül, hogy ne bántsam meg őket?

Figyelt kérdés

Van pár lány az osztályomban, akik a cicanadrágot rendes nadrágként, rövid derekú pólóval veszik fel. A tanárok már többször rájuk szóltak, hogy ízléstelen, de csak vihogtak magukban, hogy jajj, ugyan már. Egyik osztálytársamnak sajnos meghalt az anyukája, és a temetésre is fekete cicagatyát vettek fel fekete rövid derekú passzos pólóval. Úgy néztek ki, mint valami nindzsák.


Jóban vagyok velük, és nem akarom őket megbántani, segítsetek!!!



#gáz #gusztus #ízléstelen #cinadrág nadrágként
2015. máj. 9. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

semmi közöd hozzá, hogy mások mit hordanak.. ha ez tetszik nekik, hát ez van.

én is szeretem a cicanacit nadrágként, rövid pólóval hordani, ha valaki megemlíteni, ugyanezt mondanám neki :)

2015. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rájuk. Végül is mindenki azt hord, amit akar. Most már mindenhonnan csak azt lehet hallani, hogy "a cicanaci nem nadrág", "csak hosszított felsővel lehet felvenni"...már nagyon unom. Gondolom ezekkel ők is tisztában vannak, írtad is, hogy már a tanárok is rájuk szóltak. Ha valaki ennek ellenére is így hordja, akkor nem fog változtatni rajta mert szólsz neki, hogy talán nem kellene és szerintem nem is a te dolgod. Félreértés ne essék, ritkán hordok cicanacit, ha meg igen akkor feneket takaró felsővel, de ettől függetlenül már nagyon elegem van ebből a dologból és engem speciel nem érdekel, hogy ki hogyan veszi fel.
2015. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekik így tetszik, nem fogják másképp hordani úgysem. Tiniként én is felvettem haspólót (hájas hassal) béna kígyómintás nadrággal, tetszett... pedig rémesen néztem ki benne. Engem nem mások véleménye érdekelt, mert nem másoknak akarok megfelelni. Gondolom ezek a lányok is így vannak ezzel.
2015. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!